Mr. Olimpia 2004

Ten temat zawiera 20 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 15 lat, 7 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

Ju? za kilka dni wielkie wydarzenie dla fanow kulturystyki i fitness – zawody Mr Olympić, a zarazem Ms Olympić, Fitness Olympić i Figure Olympić. Tradycyjnie odbywa się w Las Vegas w stanie Nevada – w dniach 28-30 paYdziernika br.

Z niecierpliwooci1 czekamy na wystepy startujących tam kulturystow i fitnesek, jak1 zaprezentują forme, kto zaskoczy nas pozytywnie, a kto zawiedzie. Z walcz1cych o tytu3 Mr Olimpić zobaczymy: Ronnie Colemana (USA, Mr. Olympić 2003), Jay’a Cutlera (USA), Dextera Jacksona (USA), Dennisa Jamesa (USA), Guntera Schlierkampa (Niemcy), Kevina Levrone (USA), Troya Alvesa (USA), Ernie’go Taylora (Wlk. Brytania), Mustafa Mohammada (Jordania), Lee Priesta (Australia), Gustavo Badella (Puerto Rico), Chrisa Cormiera (USA), Markusa Ruhla (Niemcy), Krisa Dima (USA), Darrema Charlesa (Trinidad), Ahmada Haidara (Liban), Craiga Richardsona (USA), Melvina Anthony’ego (USA), Richarda Jonesa (USA), Pavla Jablonickyego (Czechy), Jaroslava Horvatha (S3owacja), Johnnie Jacksona (USA), Victora Martineza (USA), Claude Groulx (Kanada).

Nas będzie szczegolnie interesowa3a kategoria Figure Olympić, gdzie startowaa będzie Aleksandra Kobielak (trzymamy za Ciebie kciuki, Olu!!!). Konkurs Mr. Olimpić odbedzie się 30 paYdziernika (sobota), pozostałe konkursy 29., a 28 jest dniem zapoznania się sedziow i zawodnikow.

Notka ze strony kif.pl

Jak myolicie kto wygraż?
    Ja uważam że Dexter Jackson i Jay Cutler może wkonau pokonają colemana(wieksze szanse ma ten rugi ale ja kibicuje dexterowi 8) )

PS nie wiecie gdzie bedarelacjonowali te zawody na jakim kanale a moze gdzies w necie będzie na zywo??

Hades
    Keymaster

Moim faworytem w tym roku na Mr Olympić jest JAY CUTLER

Hades
    Keymaster

Zapewne po raz kolejny zwycie?y Ronnie, chodz dla mnie nr 1 jest i będzie Dexter JAckson.

Hades
    Keymaster

Z niecierpliwooci1 czekamy na wystepy startujących tam kulturystow i fitnesek, jak1 zaprezentują forme, kto zaskoczy nas pozytywnie, a kto zawiedzie. Z walcz1cych o tytu3 Mr Olimpić zobaczymy: Ronnie Colemana (USA, Mr. Olympić 2003) , Jay’a Cutlera (USA)  😀 , Dextera Jacksona (USA) , Dennisa Jamesa (USA) , Guntera Schlierkampa (Niemcy) 😀 , Kevina Levrone (USA) 😀 , Troya Alvesa (USA) , Ernie’go Taylora (Wlk. Brytania) , Mustafa Mohammada (Jordania) , Lee Priesta (Australia) 😀 , Gustavo Badella (Puerto Rico) , Chrisa Cormiera (USA) , Markusa Ruhla (Niemcy) 😕 , Krisa Dima (USA) , Darrema Charlesa (Trinidad) , Ahmada Haidara (Liban) , Craiga Richardsona (USA) , Melvina Anthony’ego (USA) , Richarda Jonesa (USA) , Pavla Jablonickyego (Czechy) 😀   , Jaroslava Horvatha (S3owacja) 😕 , Johnnie Jacksona (USA) , Victora Martineza (USA) , Claude Groulx (Kanada).    
    oto moje typy choc wiem ze się nie spelnia….

Hades
    Keymaster

Ronnie Coleman RULES!! Roni musi wygrac 🙂 moze mu zagrozic CUlter albo Gunter ale Dexter moze go polechtac w dzyndzelek 🙂

Hades
    Keymaster

choć wiem, że raczej tak nie będzie (niebardzo w to wierze) to chciałbym aby w pierwszej trojce znale?li się:
    Markus Ruhl
    i
    Lee Priest

Hades
    Keymaster

Markus to kox jakich malo i na 100% nie znajdzie się w I trojce:D… Lee Priest prawdopodbne ale tez duzych szans nie ma bo przeciez pierwsze 2 miejsca to są juz zajete przez Ronniego i Cultera a trzecie moim zdaniem zajmie Gunter albo Chris Crimer ewentualnie Dexter

Hades
    Keymaster

Markus to kox jakich malo

A Ronnie to nie 😆
    Pozatym europejczyk nigdy nie wygra takich zawodow jak Mr.Olympić.

Hades
    Keymaster

gunter nie masz szans na pierwszą trojke mysle nawet ze będzie poza 5 a dokladnie na 6

Pozatym europejczyk nigdy nie wygra takich zawodow jak Mr.Olympić

Arnold byl europejczykiem tak jak columbu, yates
    szkoda ze flex juz nie startuje ale wierze w jego wielki powrot

Hades
    Keymaster

Taras a widziales Markusa Ruhla po 2 latach treningu :> ?? jak bys go zobaczyl do bys powiedzial ze musial cala apteke wdupic 🙂

Neptune ponoc Flex tak się zalatwil ze juz nie ma powrotu dla niego do silowni wiec nie będzie Im back 🙂

Hades
    Keymaster

a gdzie o tym czytaleo?? jezeli to prawda to szkoda
    ja slyszalem ze mial jakies tam doly i dlatego juz nie startuje

Hades
    Keymaster

Jakie do3y co się stalo, możecie rozjasnic sytuacje bo nic nie słyszałem 💡

Hades
    Keymaster

no bo bylo cos takiego kiedys ze flex juz raz zrezygnowal z kariery ale po?niej zona i ziomy go namawiali na powrot i zwolnil swojego dietetyka ktorego zastąpila zona za cz1l treningi poYno bardzo bo gdzies na dwa miesiącce przed olympić zajal dalsze miejsce(i tak dobre jak na czas przygotowan) i rodzina mu się rozbila po tym poklocil się ze wszystkimii costacostam
    Bardzo mozliwe ze cos pokrecilem dokladnie jest to opisane albo w ktorejo kulturystyce i fitness albo we flxie(choć moze byc tez w innej gazecie nie pamiętam)

Hades
    Keymaster

moim zdaniem pierwsze miejsce zgarnier Jay Cutler 😀
    a ostatnie Pavlo Jablonicky 🙂
    Ciekawe jakie beda nagrody w tym roku 😀

Hades
    Keymaster

ja slyszalem ze Flex ma jakas taka corbe ze musi zzrzucic swoje mięśnie bo przeszkadzaja one dla orrganizmu…. jednym slwoem mowiac zakoksil się chlopak 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest