Olimp Kre Alkalyn Mega Caps/1250mg

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 14 lat, 3 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

Witam , ostatnio gdy jeszcze trwal konkurs to napalilem się na ta kreatynę i zamierzam ja sobie zakupic . Moglibyscie doradzic mi co do niej dokupic , jak brac itp. Moze ktos juz zazywal i napisalby swoje odczucia co do tego produktu, jak szukalem info o nim tu na forum to udalo mi się jedynie odkopac jakies informacje ze nie potrzeba do niej dodatkowych nosnikow ale nie wiem czy to prawda :/ . Mam zamiar kupic 120 kaps.

Hades
    Keymaster

Nie musisz kupowac produktow typi Dextro Juice. Mozesz kupic jakies białko czy bcaa, gainer itd.

Hades
    Keymaster

produkt podobno do dupy

Hades
    Keymaster

krete bierzesz 1g/1kg m.c.

Hades
    Keymaster

Co Ty wymysliles?????? 1g na 1 kg ciałaż? czyuli dla osoby 80 kg to 80 gram ma brac co?? pierwszy raz slysze cos takiego….!!

Hades
    Keymaster

Wojak, jak się kompletnie nie znasz to się poprostu nie odzywaj. Bo nie opmagasz a mozesz zaszkodzic. co do Kre-Alkalyn to na jednych dziala, na innych nie. Karol jesli mozesz napisz co brales wczesniej, jaki masz staz itd.

Hades
    Keymaster

pomyli l mi się, nie przezywaj tak – 1g/10kg

Hades
    Keymaster

jaki staz?co wczesniej brales? jakie suple?jaka wagażbierze się na czczo2 -4 kapsow na porcierano na czczo i przed/po treningu

Hades
    Keymaster

Po pierwsze to 1g/10kg masy ciała OKI.Po drugie: Megabol i Olimp oraz treck to najwiekszy syf. Moze kilka produktow zasluguje na uwage.Po trzecie: Z tych bardziej dostepnych kre-alkalynow na Polskim rynku proponuje Fitness Authority, oraz Ultimate NutritionPo czwarte: brac krete/kre-alkalyn po treningu to nie jest dobry pomysl, przed treningiem daje najwieksza efektywnosc

Hades
    Keymaster

zgdze się ze megabol to syfale olimp napewno nieroznie ludzie mowianajlepiej brac stacki przed treningiemmono i kre mozna brac po treningu

Hades
    Keymaster

Wiesz dlaczego Olimp to syf??Poniewaz za taka kase mialbym duzo duzo lepszy produkt jakosciowy niz olimp Oczywiscie ze mozna po treningu brac, lecz nie daje kopa i nie gromadzi się tak kreatyna w mięśniu jak przed. Dla mnie to jest bezsensu.

Hades
    Keymaster

stack to wplywa na trening jak się bierze przeda kre – nie sadzejesli jestes na cyklu i bierzesz regularnie to masz nasycony organizm kreatynai jej ilość po treningu spada, wiec warto brac po treningua co do olimpu… – to jest wielka firma, dziala w kilku krajach jak niemcy gdzie trzeba spelniac sporo norm produkcyjnychi placi się za jakosc

Hades
    Keymaster

heh widze ze kazdy ma tu swoje odmienne zdanie , a mnie interesuje to czy produkt jest dobry i wyroznia się na tle innych kreatyn czy jest nic nie wart :/ / ?

Hades
    Keymaster

po to jest forum zeby dyskutowac i wymieniac się pogladami:Dludzie mówią ze dobrachoc ja bym zamiast kre wybral jakis stacknp. cell pump'a, xpanda, horse powera

Hades
    Keymaster

Kup krealkalyn, napewno ci nie zaszkodzi jedny moze ci pomoc.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest