Pakiet osłonowy

Ten temat zawiera 35 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 16 lat, 1 miesiąc temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #1409

  Hades
  Keymaster

  Ten pakiet ochronny dotyczy głównie SAA zawierających grupę etylowo/metylow1 (alfa17), tj. metanabol, anapolon, metylotestosteron, halotestin, winstrol/stanazol, oxandrolon. Są to SAA silnie toksyczne dla wątroby, szczególnie kiedy podawane w większych dawkach doustnie. Stosując go w czasie cyklu możemy zminimalizować skutki uboczne.

  Esseliv (phospolidum ex soja) 50 kaps (300mg) – cena +- 30 zł

  Opis działania: fosfolipidy sojowe będące estrami glicerolowymi kwasu cholinofosforowego i nienasyconych kwasów tłuszczowych (linowego, linolenowego i oleinowego) wywierają działanie ochronne i regeneracyjne na komórki wątroby. Podawanie fosfolipidów ogranicza rozwój zwłóknienia wątroby oraz zmniejszają one ilość wolnych rodników w wątrobie narażonej na działanie czynników toksycznych. Ponadto, fosfolipidy obniżają poziom cholesterolu i lipoprotein w osoczu krwi.

  Dawkowanie: początkowo 3 razy na dobę po 2 kapsułki po posiłku, by po cyklu przejść na dawkę podtrzymująca 3×1.

  Filomag B650 tabl. (vit. B6 – 5mg, magnezu wodoroasparginian – 600mg) – cena +- 7 zł

  Opis działania: magnez jako aktywator wielu enzymów spełnia rozliczne funkcję metaboliczne w komórkach organizmu. Niedobór tego kationu może powodować zaburzenia w układzie mięśniowym (drgawki) i UON (nadmierną pobudliwość), może mieć znaczenie przy niektórych chorobach serca (chorobą wieńcowa, zawał oraz arytmia serca). Witamina B6 zawarta w preparacie zwiększa od 20 do 40 proc. wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego, ułatwia transport tego pierwiastka do komórek i utrzymuje jego wewnątrzkomórkowe stężenie na optymalnym poziomie. Dawkowanie:/u 1 tabletka po treningu, 1 tabletka przed snem.

  Zincas (cynk) 50 tabl. (200 mg, jest na receptę, ale jak się farmaceutę zagada w aptece to sprzeda, jeżeli nie, kupić mniejsza dawkę 100 mg)

  Opis działania:/u niezbędny do prawidłowego procesu wzrostu i rozwoju płciowego, warunkuje budowę białka oraz kwasów nukleinowych. Bierze udział w syntezie insuliny, somatotropiny, gonadotropiny oraz adrenokortykotropiny. Nie przyjmować razem m.in. z kwasem acetylosalicylowym oraz jednocześnie z koksem. Stosować w odstępach.
  Dawkowanie (wersja 200 mg): 1 tabletka po treningu, 1 tabletka przed snem. Dawkowanie (wersja 100mg): 2 tabletki po treningu, 2 tabletki przed snem.

  Kaldyum (Kalii chloridum) 50 kaps. (są bardzo piękne, kolorowe i w ogóle) 315mg potasu.
  Dawkowanie: 2 razy dziennie po 1 kaps (rano i po kolacji)

  Compositum vitaminum B (wit. B1, B2, B6, PP, wapnia pantotenian) 50 drażetek – cena +- 4zł

  Opis działania: zespół witamin z grupy B bierze udział w przemianach węglowodanów, tłuszczów i białek. Nie są one gromadzone w organizmie, dlatego muszą być dostarczane regularnie w pożywieniu lub drogą suplementacji. Większa skuteczność witamin B jest kiedy podawane są łącznie.
  Dawkowanie: razy dziennie po 1 drażetce.

  Monovitan C (wit. C) 50 drażetek (200mg) – cena +- 5zł

  Opis działania: jednym słowem wspaniały antyoxydant
  Dawkowanie: 3 razy dziennie po 2 drażetki

  Podsumowując, nie muszę chyba przypominać, iż podaż białka zwiększoną nawet do 3,5g/1kg masy ciała, dobra dieta, ciężkie treningi, regeneracja oraz Clomid lub Nolvadex po cyklu. Dzięki takiemu zestawieniu nie uniknięcie skutków ubocznych, ale je zminimalizujecie.

  Marijo

  #79746

  Hades
  Keymaster

  Czeoa marijo! Czy pakiet os3onowy można brać w czasie cyklu? Bo słyszałem że zmniejsza działanie koksu?

  #79754

  Hades
  Keymaster

  🙂

  #79766

  Hades
  Keymaster

  :motylanoga: WRECZ TRZEBA BRAA !!

  #80194

  Hades
  Keymaster

  Ostatnio OLIMP wypuocil fajna rzecz, ktor1 można stosowaa zamiennie (zamiast Esseliv) w takim pakiecie, a mianowicie ALA 200.
  Preparat uzupełniający diete w najwyższej jakosci kwas alfa liponowy ALA usprawniający produkcje energii i ochraniający przed niekorzystnymi skutkami utleniania. Dzia3a antyoksydacyjnie, hamuje rozwoj zmian miażd?ycowych, wspomaga prace serca, poprawia wydolność, reguluje glikemie, ochrania narząd wzroku i w1trobe. Kwas alfa liponowy ALA działa insulino podobnie ułatwiając wnikanie aminokwasow oraz kreatyny do komorek mięśniowych. Polecany osobom zagro?onym miażd?yc1, cukrzyc1, chorobami serca i wątroby, otyłym, palaczom tytoniu, w wieku podeszłym, dla sportowcow w celu redukcji tkanki tłuszczowej, poprawienia siły, struktury i wytrzymałooci mięśni.
  ———————–
  Opis ze strony producenta

  #80660

  Hades
  Keymaster

  Mozna tsosowac 2 naraz np: Hepatil i Sylimarol ?

  #80780

  Hades
  Keymaster

  MAX… alez oczywiscie, że można… a nawet trzeba

  #80782

  Hades
  Keymaster

  na cyklu się bierze sylimarol a po cyklu hepatil

  #82494

  Hades
  Keymaster

  Ale się an meczy3eo 3ap songa 🙂

  #82500

  Hades
  Keymaster

  O co chodzi z tymi SOG’ami? Tzn. ja wiem co to jest, ale nie rozumiem tego systemu na tym forum.

  #82504

  Hades
  Keymaster

  [link usunięty (strona nie działa)]

  #82522

  Hades
  Keymaster

  Sogow przecież nie ma na tym forze. 8)

  #82565

  anonym
  Uczestnik

  megakoks jesteś w b3edzie i to dużym.

  #82619

  Hades
  Keymaster

  Wtedy kiedy to napisałem nie widziałem nigdzie sogow – bo miałem tą szar1 skorke i chyba tam nie ma – zmieni3em na pomaranczow1 i patrze że są. Troche dziwne. Na tej szarej nie ma sogow?? czy jak to jest zrobione 😐

  #82650

  Hades
  Keymaster

  Shit… jak się zmienia skorki? :motylanoga: Ja mam szar1 i też sogow nie widze

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest