plan

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 16 lat, 5 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #1687

  Hades
  Keymaster

  Trenuje 3 lata mam efekty ! Tylko chciałbym rozbudowac klatke! Czy mogli byoci pomoc napisać plan bo chciałbym trenować jA 2 razy w tygodniu ! Interesuje mnie trening cztero dniowy lub piecio! Jakie grupy mięśni najlepiej łączyć ze sobą. Jestem w trakcie robienia masy i zmiany treningu!

  #80682

  Hades
  Keymaster

  ja bym nie robil 2x w tyg. jezeli masz problem z rozbudowa klatki to proponiwalbym taki trening:

  1. brama (lub rozpietki) 4×20
  2. wyciskanie hantli w skosie 4×8-12
  3. wyciskanie hantli palsko (ewentualnie lekko z glowa do dolu) 4×6-8
  4. przenosy 4x max

  #80688

  Hades
  Keymaster

  dzieki ! tMQ to nie polecasz dwa razy w tygodniu klatki? Myola3em że to mi da lepsz efekty! Widze też że polecasz mi hantle a nie sztange ! do tej pory robilem dużo ze sztangą i rozpietki, hantle raczej nie (chodzi o wyciskanie)!

  #80695

  Hades
  Keymaster

  przejrzyj dokładnie ten dział z najdziesz duże ciekawych rzeczy na temat treningu klatki dwa razy w tygodniu, osobiocie jestem zwolennikiem takiego treningu ale tylko co pewne okresy.

  #80701

  Hades
  Keymaster

  wiecej nie zanczy lepiej na poczatku dobrze rozciagniesz i rozgrzejesz mięśnie, potem przejdziesz do wlasciwego treningu, hantle lepiej rozciagaja, pozwalaja na wiekszy ruch…

  #80704

  Hades
  Keymaster

  I to są fakty. Trzeba się regenerowaa. Jeżeli bardzo mocny bedziesz miał trening klatyto trzeba nawet tydzien odpoczywaa. Na mój rozum jeszcze powiem że jak się ma jakiś problem z jakąś parti1 to trzeba ją zaskoczya. Warto robia ćwiczenia których nigdy się nie robilo albo chociaz rzadko.

  #80716

  Hades
  Keymaster

  Neptune to w jakim czasie organizm się regeneruje po treningach to kwesita wielu rzeczy : diety, odpoczynku, regeneracji typu masaze, bicze wodne, sauny, i innych. Duzo zależy jeszcze od osoby, inni się regeberuja szybciej inni wolniej.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest