Podtrzymanie masy

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 17 lat, 8 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #2417

  Hades
  Keymaster

  Niedługo skonczy mi się karnet na siłowni i przez jakiś czas, aż nie uzbieram na nastepny karnet nie bede miał jak ćwiczyć. Mam w domu spre?yne i dwie hantelki. Czy wystarczy mi to przynajmniej do podtrzymania masy i siły? mogę jeszcze robia pompki. Jak tak to powiedzcie ile razy w tygodniu jakie mięśnie ćwiczyć i po ile seri. Chodzi mi o to żeby nie stracia tego co zrobilem do tej pory. Czy jest to możliwe przy takim sprzecież

  16 lat, 173 cm, 66 kg, ćwicze 6 miesiecy biceps – 34, wysick 75 kg

  #87777

  Hades
  Keymaster

  napisz jakie masz mozliwości z tymi hanklami – ile możesz na nie zalozyc cieżaru

  sko3uj sobie chociaż jakiś drążek do podciagania się

  jak robisz pomki to stosuj rozne szerokooci rozstawu r1k

  możesz tesh robia takie pompki na poreczach-podpurkach (wiadomo zamiast poreczy jakieś krzes3a lub cos w tym stylu i można jechaa ) – dobre na triceps i na klate.

  #87791

  Hades
  Keymaster

  Niestety nic nie mogę zalozyc na hankle… mają po 5 kg, ale mogę nimi robia wiczenia na barki triceps, biceps i rozpietki, niestety nie jest to za duży cieżar, ale chyba lepiej to niż nic?

  #87803

  Hades
  Keymaster

  5 kg hanklami to za duzo nie zrobisz

  nie wiem jak z twoją siła na poszczegolne ćwiczenia ale te hankle po 5 kg to będzie dla Ciebie za mało chyba nawet jak na rozpietki i francuskie jednorącz.

  jedyne do czego ten cieżar może pasowaa (przy twojej mocy) to prostowanie reki do tyłu w opadzie – dobra pompka na triceps.

  #87811

  Hades
  Keymaster

  ale jak ćwiczyć? tak jak normalnie na siłowni 3-4 razy w tygodniu, jeden miesien na tydzien i gora dwa mięśnie podczas treningu? Chodzi mi o podtrzymanie, no chyba że udało by się ciut zrobia masy na tym treningu choć w1tpie

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest