Polcortolon

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 14 lat, 9 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #6102

  Hades
  Keymaster

  Mam infekcje śluzowki nosa lekarz przepisał Polcortolon 4mg. W ulotce przeczytałem że Polcortolon powoduje katabolizm białek i tłuszczow oraz spadek siły. -Co zrobić żeby zmniejszyć te objawy?-Czy podczas "kuracji" ćwiczyć na siłowniż

  #31795

  Hades
  Keymaster

  To nie jest steryd. Nie zalicza się do dzialu doping. Z tego co pamiętam to lek przeciwzapalny. Po skonczeniu kuracji sila wroci do normy.

  #31785

  Hades
  Keymaster

  Adams, mylisz się.Polcortolon, jest sterydem z grupy glikokortykosteroidow. Wiekszosc sterydow ma dzialanie przeciwzapalne….

  #31696

  Hades
  Keymaster

  Steryd sterydowi nie rowny A poza tym, skad my mamy wiedziec, jak zmniejszyc dzialanie Polcoltoronu? O takie rzeczy trzeba spytac lekarza.

  #31646

  Hades
  Keymaster

  101415:date czw, 04 sty 2007 - 21:06:name SandMan00) ”(SandMan00 @ czw, 04 sty 2007 - 21:06) snapback101415/snapback/ Adams, mylisz się.Polcortolon, jest sterydem z grupy glikokortykosteroidow. Wiekszosc sterydow ma dzialanie przeciwzapalne….Znasz roznice miedzy sterydami, a steroidami?

  #31569

  Hades
  Keymaster

  Znasz rożnice między sterydami, a steroidami? Nie, nie rozrożniam a Ty?GOOGLESteroidy – organiczne związki chemiczne, lipidy, których wspolną cechą jest występowanie w ich cząsteczkach szkieletu węglowego w formie czterech sprzężonych pierścieni, czyli steranu (cyklopentanoperhydrofenantrenu). W tkankach roślin i zwierząt, jak dotąd wykryto istnienie kilkuset rożnych steroidow, ktore pełnią w ich organizmach rozmaite funkcje. W fizjologii i medycynie najważniejszymi steroidami są cholesterol i jego pochodne oraz hormony steroidowe. !–coloro:#FF0000–span color:#FF0000 !–/coloro–Steroidy są często popularnie nazywane sterydami!–colorc–/span!–/colorc–. Termin "sterydy" zmienia jednak znaczenie zależnie od kontekstu. W popularnym, medycznym znaczeniu termin ten oznacza zwykle leki sterydowe, ktore z chemicznego punktu widzenia są oparte na rozmaitych kortykosteroidach. W dopingu sportowym przez sterydy rozumie się natomiast grupę steroidow, ktore mają zdolność sterowania anabolizmem-Po pierwsze po co piszesz drugi post który nic nie wnosi do tematu-Po co się kłocisz jak się nie znasz, ja sobie nie wymyśliłem ze biore sterydy , powiedział mi to lekarz. Marijo, dziekuja za sugestie ale nie będę mowił lekarzowi że dziś na płaską wyscisnałem o 10kg mniej bo go to nie obchodzi, liczy się to żebym wyzdrowiał.Zapytałem was tylko czy jest sens ćwiczyć przy braniu tego świństwa i co zrobić żeby zmniejszyć spadki( dieta itp) Lekarz mi tego nie powie. Dziekuje za pomoc temat do zamknięcia.

  #31540

  Hades
  Keymaster

  Ten tekst mowi o tym, że jednak mam rację."Steroidy są często popularnie nazywane sterydami."Popularnie…. właśnie ten sam błąd popełniasz"Termin "sterydy" zmienia jednak znaczenie zależnie od kontekstu."Wiesz o jaki kontekst może chodzić w dziale doping na forum kulturystycznym? "W popularnym, medycznym znaczeniu termin ten oznacza zwykle leki sterydowe, ktore z chemicznego punktu widzenia są oparte na rozmaitych kortykosteroidach." W popularnym…"W dopingu sportowym przez sterydy rozumie się natomiast grupę steroidow, ktore mają zdolność sterowania anabolizmem"Polcortolon się do tej grupy nie zalicza.Nic nie wnosząc do dyskusji tym trzecim postem, upieram się przy swoim zdaniu. Widać lekarz, który mowił CI o sterydach chciał podkreślić tylko siłę działania leku, a nie jego zastosowanie w sportach siłowych (wytrzymałościowych), a na forum kulturystycznym nazywając środek sterydem nie mowię o lekarstwie do nosa.ps. nie chce mi się znow tworzyc nowego posta, zeby odpisywac Ci po raz kolejny. Jesteś w dziale doping!! A w tym dziale rozmawia się o dopingu sportowym, a nie o lekach.

  #31527

  Hades
  Keymaster

  Człowieku, chodzi o nazwę STERYD Ten lek się zalicza do grupy lekow popularnie nazywanych Sterydami, Przestań się upierać "W popularnym znaczeniu" oznacza ze Steryd nie jest nazwą medyczną tylko popularną, czyli nazwa STERYD jest kolokwializmem językowym. Tak samo jak w dopingu "sterydy anaboliczne" są kolokwializmem, prawidłowo powinno być "steroidy anaboliczne" bo związek chemiczny nazywa się steroid. Nie pisałem nigdzie że to steryd anaboliczny tylko ze steryd. I nie twierdze ze to środek dopingowy -sam to wymyśliłeś. Nie chcesz się przyznac do błędu i jeszcze się kłocisz.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest