Polska vs. Skandynawia 6.11.2004 – Dabrowa Gornicza

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 16 lat, 8 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

6 listopada w Dabrowie Gorniczej dojdzie do kolejnej imprezy z udziałem reprezentantow naszego kraju!
    Polske tym razem reprezentowaa beda: Jarek Dymek, S3awomir Toczek, Mariusz Pudzianowski oraz Tyberiusz Kowalczyk a Skandynawie Svend Karlsen (Norwegia), Tomi Lotta (Finlandia), Rene Minkvitz (Dania) i Juha-Matti Rasanen (Finlandia). Zawodnicy zmierza się w nastepujacych konkurencjach: Zegar, Spacer farmera (150 kg – 40 metrow na czas), Schody, Wyciskanie platformy na barki, Martwy ciag (decyduje ilość powtórzeń), Uchwyt Herkulesa (trzymanie samochodow na czas) oraz Kule. Zawody beda podzielone na dwa etapy… pierwsza czesc zaczyna się o godzinie 10.00 przed hala w ktorej rozgrywane beda zawody (Uchwyt Herkulesa i Martwe ciagi). Natomomiast druga czesc (w ktorej rozgrywane beda pozostałe konkurencje) rozpocznie się o godzinie 15.00 w hali.

Hades
    Keymaster

nasi gora

Hades
    Keymaster

no wiadomo POLSKA gora!!!!

chociaż moim zdaniem zamiast Tyberiusza Kowalczyka w składzie Polakow widziałbym Roberta Szczepanskiego lub Tomka Nowotniaka, ewentualnie Sławka Or3a
    w ekipie Skandynawii zabraknie Samuelssona -4zawodnik tegorocznych MS

Hades
    Keymaster

Ja osobiscie nic nie mam do Tyberiusza ale rownież na jego miejscu widziałbym chociażby np. Nowotniaka, moim zdaniem jednak Nowotnik jest silniejszy i ogolnie lepiej przygotowany do zmagania się z takimi ciężarami

Hades
    Keymaster

POLSKA wygra ale zamiast Kowalczyka dal bym Nowotniaka jak dla mnie byla by to pierwsza 4 w Polsce..choc nie ukrywam ze kibicuje Karlsenowi… 🙂

Hades
    Keymaster

kowalczyk tez niezly jest ostatnio ale nowotniaka nie przebije

Hades
    Keymaster

W zakonczonych zawodach Polska vs. Skandynawia rozegranych w Dabrowie Gorniczej, najmocniejszym zawodnikiem okaza3 się Mariusz Pudzianowski i to m.in. dzieki niemu Polska dru?yna odnios3a zwyciestwo. W rozegranych 7 konkurencjach aż w 5 z nich zwycie?y3 oraz dwukrotnie był drugi (w martwym ciagu oraz wyciskaniu na barki na platformie). Dodatkowo Mariusz ustanowi3 dwa nowe rekordy Polski w za3adunku pieciu kul na podest (120 – 185kg) w czasie 19 sekund oraz w walizkach 2x155kg na odcinku 40 metrow – 20 sekund. W klasyfikacji koncowej Mariusz wyprzedzi3 o 10.5 pkt Jarka Dymka. Trzecie miejsce przypad3o Rasanenowi, czwarte Toczkowi zas pićte Kowalczykowi.

Hades
    Keymaster

nasi gora

Hades
    Keymaster

bravooooooooo jeaaaaaaaaahhh wiedziale ze wygraja teraz maja mocny sklad……

Hades
    Keymaster

Teraz Polska ❗ 😀

Hades
    Keymaster

a nie wiecie kiedy to będzie w tv albo kiedy to bylo bo nie mogę sobie wyobrazic jak nam dobrze poszlo w sumie to pudzianowi cociaz dymek tez byl dobry

Hades
    Keymaster

Cholera mieszkam niedaleko a mnie nie było… 👿

Hades
    Keymaster

a ja mieszkam daleko i nie mialem szans obejrzec no to dlatego pytam się czy ktos wie kiedy to będzie w tv

Hades
    Keymaster

Oto punktacja indywidualna tych zawodow:

1. Mariusz Pudzianowski 53.5pkt
    2. Jarek Dymek 43pkt
    3. Juha-Matti Rasanen 34pkt
    4. Tomi Lotta 30.5pkt
    5. S3awomir Toczek 30.5pkt
    6. Tyberiusz Kowalczyk 23pkt
    7. Rene Minkvitz 21pkt
    8. Svend Karlsen 16.5kt

Hades
    Keymaster

jak zwykle polacy najlepsi jestem z nich dumny :

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest