Prawdy i mity

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 17 lat, 1 miesiąc temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #6206

  Hades
  Keymaster

  Witam wszystkich.

  Kr1?1 różne opinie na temat treningow dla osob początkujących, jedne zak3adają w swoim programie treningowym podstawowe ćwiczenia na mase i siłe, rozwijanie kondycji, opanowanie techniczne ćwiczen inne zao dopuszczają takie ćwiczenia, ktore są przeznaczone dla cwiczacych zaawansowanych nie mniej jednak dopuszczane jako w3aociwe.

  Pytanie jest nastepujące.
  Jak optymalnie dobrać zestaw ćwiczen 💡

  #88222

  Hades
  Keymaster

  ja zacząłem ćwiczyć na siłowni już treningiem dzielonym (jedna lub dwie partie na dzien i raz w tygodniu, 4 ćwiczenia na daną partie po 4-3 serie po 12-8 powtórzeń) i na maxa – niby jest to nie zalecane, ale mi przynios3o duży efekt (wcześniej jednak ćwiczyłem w domu: drążek, hantle, sztanga). jednak odpuoci3em sobie martwy ciąg (nawet do teraz nie robie).

  jeżeli jednak ktoś jest chudy, po raz pierwszy ma kontakt z tym sportem itd. to lepiej niech zacznie treningiem ogolnym, skupi się na opanowaniu techniki i ogolnym przyzwyczajeniu do ćwiczen.

  #88236

  Hades
  Keymaster

  He he spox obrazek Etyl… Ja zacząłem od razu trenowanie dzielone.Mam bardzo ma3y staż (1 miesiąc) a już widaa efekty (4 kilo masy mięśniowej).Wykluczy3em martwy ciąg,zamiast tego dałem wyprosty tulowia na ławeczce rzymskiej.Bardzo wazne też jest to jakie partie trenuje się jednego dnia. Pozdro 🙂

  #88243

  Hades
  Keymaster

  Jak optymalnie dobrać zestaw ćwiczen  
  mniemam, że chodzi Ci o trening dla początkujących?
  Moim zdaniem pierwsze trzy miesiące należy poowiecia na:
  – trening ogolno rozwojowy czyt. obwodowy
  – techniczne opanowanie każdego ćwiczenia, co sprawi, że delikwent nie nabawi się od razu kontuzji
  – no i nie rzucaa się od razu jak szczerbaty na suchara na wielkie cieżary w myol zasady ja wam pokarze cieniasay , na to przyjdzie czas
  powodzenia 😀

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest