Proszę o odpowiedni plan treningowy dla mnie-21lat-65kg-174cm.

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  beholder 9 lat, 8 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy

beholder
    Uczestnik

Witam!

Potrzebuje odpowiednich ćwiczeń i w tej sprawie Proszę o pomoc. Cel głownie masa + siła. Jak narazie posiadam zestaw Kelton Spartan 2 ławka/gryf /modlitewnik + 110kg cięzaru + 2 hantle 2x 15kg regulowane.Do tego zamierzam w tym miesiącu dołożyc drążek + ja k budrzet pozwoli profesjonalne uchwyty do pompek na poreczach.
    Jak narazie dysponuje czasem co dzien. Ale mysle ze treningi chcial bym robic 3- razy w tyg.

Moj dotychczasowy tening wedlug ktorego cwiczylem (styczen caly czas wedlug tego planu 3 razy w tyg)to :

High-Pull 4serie po 10 razy 60kg,
    Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4 serie 445/555kg 15/12/16-8razy
    Uginanie ramion na modlitewniku 2serie 15razy / 2serie po 12razy,
    Rozpietki 4serie lub 3 15/18razy 10kg(stojac i rece przy klatce i odwracajac unoszac je do gory)
    Rozpietki na lawce lezac 2serie po 10 razy 10kg
    Wyciskanie wąskie na skosie – 2serie 40kg kat ok 25stop.10-8razy/2serie 45kg kat 45stop. 6-8razy
    Lezac na laweczce kat 45syop. 3lub4 serie 2×15 2×12 razy unoszac nogi do gory.

Info o mnie.:
    Waga : 62
    Wzrost : 174cm
    Cel treningowy : MASA/ SIŁA
    Staż treningowy na siłowni 1mies. ( + dawno temu ok. 6mies ale to nie wazne)
    Uprawiane inne sporty : piłka nożna
    Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : Kelton Spartan 2 + modlitewnik + 110kg cieżaru + 2x 15kg regulowane hantle Hop Sport
    Ostatnio przerabiany plan : ” tak jak podalem”
    Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc) :
    Przysiad: 45kg
    Martwy ciąg:110kg
    Wyciskanie na ławeczce: 65kg

Porsze o ulozenie planu dla mnie do tego zestawu co podalem powyzej,ile serii jaki ciezar, i ile powtórzeń najlepiej?
    Dziekuje,
    Pozdrawiam

beholder
    Uczestnik

Uchwyt do robienia pompek na poreczach jest juz a takze do unoszenia nog do pasa 🙂 Kolejny element dilowni jest 🙂
    Pora na stworzenie jakiegoj sensownego planu treningowego 🙂
    Pomoże ktoś? Moze na prv?

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest