Proszę o pomoc zeby z czyms nie zje***(200 metki)

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 17 lat, 4 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

Mam 17 lat i nie piszcie mi ze za wczesnie bo ja o tym doskonale wiem ale mniejsza z tym. Chcial bym się dowiedziec co i jak? Jak juz mowilem mam 17 lat cwicze 3 lata efekty są ale ….. waze 65kg 177cm wzrostu moja postura to raczej zezba heh . Chcialbym wiedziec jak brac co i jak, wiec kupilem 200 mety bulgarskiej i odrzyweczke do tego ZMA. Ile dzienie mam brac i kiedy ?? Do ilu mam dojsc w piramidce ?? Aha i czy oslonki są potrzebne z tego co wiem ze tak… Ale ile musze ich miec i czy przez caly cykl barac czy tylko do ilus tam tabsow.
    Z gory dzieki Pozdro dla FORUM! 8)

Hades
    Keymaster

rozpisz jak wyglada twoja dieta

Hades
    Keymaster

Jak masz 17 lat to narazie schowaj ten metanabol 😀
    Poczytaj o diecie i treningu i suplementacji!
    Przykladając się do diety i odpowiednie stosujac gainery i proteiny na pewno uda Ci się zlapac pare kg!

Hades
    Keymaster

sterydy to nie jest jakis cudowny srodek po którym mięśnie same rosna

Hades
    Keymaster

Gdzieo już to słyszałem prawda TMQ 🙂

Hades
    Keymaster

Zbylon jestes tu modem to powiedz mlodemu jak ma brac ta mete bo i tak i tak wezmie a jak mu doradzcie to chociaz będzie bral z glowa… Podchodzcie do tego jak tmq hlopak pyta to udzielcie mu odpowiedzi a nie piszecie jestes za mlody kup sobie gainera a jemu nie chce się czekac i wezmie mete wiec niech ja bieze z glowa… A wy jezeli macie o tym pojecie to mu pomozcie…

Hades
    Keymaster

MastaKila ma racje nie obchodzi mnie co uwazacie o tym prosilem o pomoc a wiec udzielcie ja!! Chyba po to jest ten dzial !! No chyba ze nic nie wiecie to powiedzcie hmm… a wiec nie wiem czy mam czekac na odp czy nie ?? Proszę o jak najszybciej odpowiedzcie mi przeciez jak bym napisal ze mam 30 lat to byscie powiedzieli a ja nie sciemniam i mowie prawde! Poprostu nie chce zjebac czegos jak bede bral a jak mi nie powiecie to i tak bede bral bo mam taka ochote. Moja dieta hmm jem co się da czyli ryz makaron platki melko i takie tam… mniej tlustych zeczy poprostu to jest moim zdaniem smieszne takie tam diety zeby tak naprawde zrobic sobie diete z prawdziwego zdarzenia to trzeba miec na to czas, a wiec ja nie mam tego czasu bo chodze do szkoly pracuje a wiec znajduje czas na silownie staram się ale….. Odrzywiam się prawidlowo czyli hmm juz pisalem nie wiem co mi na to odpiszecie ale chcialbym dostac odpowiedzi na pierwsze pytania. Jak zauwazylem na tym forum zawrze tak piszecie mlodym zeby zadbali o diete i takie tam sranie w banie poto jest forum aby zadac pytanie lub dowiedziec się czegos. Nikt nie jest moja mama zeby mi prawil ze nie mogę czy takie tam zeczy.
    Z gory dzieki za odp. Respect dla MastaKila on wam powiedzial bardzo madra zecz size 1Wyslany Sro Wrz 15, 2004 7:44 pm:Sorry za bledy ale się zdenerwowalem 🙄 oks pozdro Niech moc będzie z wami

Hades
    Keymaster

rozpisz jak wyglada twoja dieta

Tydzien – srodek – dawka

1-5 – meta – 20mg/dzien w 4 porcjach
    1-7 – sylimarol – 210mg/dzien 1tab 3x dziennie
    1-7 – nolvadex – 10mg/dzien
    1-7 – cynk – 50mg/dzien
    1-7 – wit.c – 1000mg/dzien 200mg 5x dziennie
    1-7 – tran – 4ml/dzien rano do sniadania
    1-7 – wit.b complex – 3x dziennie 1 tab
    0-7 – koenzym q10 – 1kaps 2x dziennie
    6-7 – clomid – 50mg/dzien dawka przed snem
    6-9 – kratyna – 10g 2x 5g
    6-9 – zma
    1-7 – aspargin – 2x dziennie 3 tab
    1-7 – woda – 5-7L dziennie

DIETA ❗ ❗ ❗

bialko 3-3.5 grama na kmc
    wegle 4-6g na kmc zależy czy latwo tyjesz

jak nie umiessz sobie odpowiedniej rozpisac to nie powiniens siegac po doping. ale skoro się uparles i nie umiesz to popros w dziale dieta napisz ze pod cykl z saa

Hades
    Keymaster

Dzx

Hades
    Keymaster

i masz wsyztsko brac jak jest rozpisane! zadnego pomijania, wszytskie elementy/skalndiki masz kupic! cykl to nie tylko 200metki, to jest 1/10 tego co się sklada na cykl

Hades
    Keymaster

1-7 – woda – 5-7L dziennie  

to strasznie dużo……..

Hades
    Keymaster

na treningu wypijasz 2L czyli zostaja jeszcze 3L – 1.5L w szkole i 1.5L po trniengu/wieczorem

dla kulturystyki wszytsko! 😉

Hades
    Keymaster

Trzeba duzo wody pic bo tan syf (toksyny) musza gdzies wyjsc. Nie bede konczyl bo kazdy wie ktoredy 😆

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest