Proszę o Trening dla AMATORA 24 lata 178 cm i 83 kg PORAZKA :/ POMOCY

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 11 lat, 10 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

Witam Lat: 24Wzrost:178 cmWaga: 83 kgJedzenie: wszystkoCwicycz mogę: codziennie po 2 h max + jakis basen tez dam radeKupilem sobie atlas ///Link usuniety, pytaj w sklepie o takie rzeczy …ale nie mam pojecia jakie wykonywac na nim ćwiczenia, tzn. ćwiczenia wiem jakie są ale nie wiem w jakich seriach, ilośćiach, dlugosc przerw itp  Bardzo Proszę o jakis konkretny proogram cwiczec co by rozwialo moje watpliwosci.Prosz o zaznaczenie numeru ćwiczeń seri powtórzeń cxzs odpoczyku pomiedzy cwiczeniami Najbardziej zależy mi na zrzucenie brzucha i rozbudowie klatki i plecow  czyli gorne partie ciała, nogi w najmnieszjym stopniu gdyz kiedys gralem duzo w pilke i są w miare OK. Trzeba cos z tym zrobic a idzie nowy rok i mysle ze to najlepsza okazja, bardzo tego chceWilkie dzieki i pozdrawiam

Hades
    Keymaster

jak dla mnie atlas to strata pieniedzy. Bez wolnych ciezarow nie zbudujesz niczego imponujacego.

Hades
    Keymaster

za ta kase mogles kupic wolne ciezary albo zapisac się na silownie. Tutaj mozesz jedynie kondycje cwiczyc, urg ma racje

Hades
    Keymaster

Mysle ze poprzednicy maja calkowita racje , wolne ciezary to jest to . Atlas ladnie wyglada ale moze byc tylko dodatkem do treningu na wolnych ciezarach. polecam Ci 3 treningi w tygoniu , po okolo 1 H 45 min  ( w jednym treningu po 2 partie mięśni), ale nie mozna tak poprost napisac nic wiecej , bo nie wiem jak wygladasz , i jakie ewentulane ćwiczenia mog e Ci polecic. jest pelno gazet w kioskach albo mnostwo artykulow na necie, ale nie sugeruj się tym co pisza , bo kazdy organizm reaguje inaczej na poczszegolne ćwiczenia i odzywianie ( dla przykladu jedna osoba ma takie same wymiary i podobna budowe jak Ty i musialaby np: zrobic kilka cyklow kreatynowych + inne suplementy , a Ty np moze będzie poprawial swoja sylwetke jedzac same białko. To takie glupie porownanie ale mam nadzieje ze mnie rozumiesz. Polecam wizyte u dietetyka , nie kazdy przyswaja niektore supklemnenty. Przede wszystkich systematyka , dobry plan treningowy , sporo wody ,ograniczenie się z uzywkami i odpowiedni trening (czasem ludzie cwiczac robia z siebie kaleki .. ).Jesli Cie interesuje prywatna konsultacja to napisz do kogos z forum , mozesz tez do mnie i najlepiej wyslij zdjecie. Cos doradzimy ,a  tak na marginesie to dla wszystkich z forum ….. Wesolych Swiat i szybki i bezpiecznych przyrostow zycze w Nowym Roku !!!!!!!

Paweł
    Uczestnik

jak podasz meila to Ci wysle fotke, moze wtedy bys mi rozpisal jakis pla treningowy bym  byl bardzo wdzieczny, mam jescze 2 hankle po 5 kg

Hades
    Keymaster

najlepiej jak bys podal swoje gg to moglbym Ci pomoc najlepiej.Moje to 2158404

Adrian
    Uczestnik

podaj swoje gg to ci wszystko napisze jak masz to robic i po ile serii

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.