Pudzian w sadzie (sprawa Fiata 125p)

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  anonym 15 lat, 11 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

W Sadzie Rejonowym w Rawie zakonczy3 się proces, w którym jednym z głównych oskar?onych był Mariusz Pudzianowski, najwiekszy polski siłacz.

Pudzianowskiemu postawiono trzy zarzuty w sprawie sprzed 5 lat: że nabył fiata 125p, wiedzac, że samochod został pozyskany za pomoca czynu zabronionego , że dokona3 przerobienia numerow identyfikacyjnych tego fiata, zeszlifowujac na silniku numery oryginalne oraz że w wydziale komunikacji rawskiego Starostwa Powiatowego pos3u?y3 się umowa kupna-sprzedaży samochodu fiat 125p, wiedzac, że podpis osoby sprzedajacej jest podrobiony. Zarzuty postawiono też dwom kolegom Pudzianowskiego: Markowi S. i Karolowi G.

Sprawa zakonczy3a się nadspodziewanie szybko, ponieważ Mariusz Pudzianowski oraz jego koledzy dobrowolnie poddali się karze. Strongman ma zap3acia 2 tysiace złotych grzywny, zas pozostali oskarżeni po 500 złotych.

Hades
    Keymaster

no jak wiedział, że cos było nie tak to nie bylo się sensu szarpaa… 🙂

Hades
    Keymaster

ale życie bywa przewrotne :
    piea lat temu kombinowa3 z dużym fiatem
    teraz buja się pikekna eSka 8)

Hades
    Keymaster

bua:-Daha…fiaczan przebitka 🙂
    dobre walki trzaskal Mariusz…a to smyk byl z niego ❗

Hades
    Keymaster

No no…niezle się porobilo.Jednak Mariusz mai3 cosik na sumieniu,że dobrowolnie poddał się karze grzywny.A myslalem że jest uczciwym obywatelem,jednak pozory myla.
    Powoli trace szacunek dla Mariusza.

Hades
    Keymaster

Tytan, smiaa mi się chce jak czytam co piszesz……
    Nikt nie jest swiety, a pozatym przebicie numerow to przecież nie zabojstwo czy cos w tym stylu……….
    Wiedział że zle postapi3 i nie chciał po prostu tego dalej ciagnac bo i tak by przegra3 sprawe;

Hades
    Keymaster

tytan nie mow, ze nie wiedziałes, że on siedział 😐

ja osobiscie mam gdzies jak wygladała jego przszłosa, czy miał konflikty z prawem itp…
    grunt żeby te opony szybko kula3 🙂

Hades
    Keymaster

Powoli trace szacunek dla Mariusza.
    Cos Ty? nie każdy jest idealny ❗ a ja nie oceniam go za to co robil jakies przekrety czy nie, ważne że jest duży, że dużo osiagno3 i że jest POLAKIEM ❗

Hades
    Keymaster

To już nie pierwszy przekret Mariusza ❗
    Dlatego powiedziałem że powoli trace szacunek dla niego.DOceniam jego prace jaka w3o?y3 w swoj wyglad oraz siłe.
    Pamietaj szata nie zdobi człowieka ❗

Każdy ma prawo do swojego zdania oraz do oceny ❗

Hades
    Keymaster

Ja tam go uwielbiam to co ze czasem jakiegos przekreta zrobi nie ma ludzi doskonalych.Pudzian jest KIMS…

Hades
    Keymaster

Ja tam go uwielbiam to co ze czasem jakiegos przekreta zrobi nie ma ludzi doskonalych.Pudzian jest KIMS…

To jest twoje zdanie !
    Mowiac o szacunku wiedziałem że spotkam się z krytyka.ALe człowiek powinien uczya się na b3edach.

Nie mowie lubie Mariusza,jako zawodnika.Ale dużo osob uważa go jako idola…

Hades
    Keymaster

a to wałek był z niego..

Hades
    Keymaster

mowicie tak jakbyscie nic w zyciu nie mieli wspolnego z prawem 🙂
    sterydy tez są nielegalne ❗ 😆

Hades
    Keymaster

Kto bierze sterydy to bierze, mowisz tak jak by każdy kto tu pisze koksowa3 a tak nie jest.

Hades
    Keymaster

mi się obilo o uszy ze ukradli mu merola i w ciagu kilku dni stalniego juz u niego w garazu prawda to?? moze ktos slyszal

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest