Ronnie Coleman – Czechy – Grudzien 2004 – FOTKI

Ten temat zawiera 27 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 15 lat, 11 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

[link/zdjęcie usunięty/e (linki/i nieaktualne]

Hades
    Keymaster

Widaa że Ronnie okres startowy w tym roku ma za soba i nabrał już troche tłuszczu. Niezłe bryczka, ten to się ma dobrze. 😀

Hades
    Keymaster

Widzac porownanie z tym facetem to wydawa3 mi się wiekszy

Hades
    Keymaster

Wszystko pieknie i ładnie 😀 Ale ten jego brzuch…nie przeboleje tego

Hades
    Keymaster

Nad brzuchem musi zdecysowanie popracowaa 8)

Hades
    Keymaster

tylko fura mi się podoba…

Hades
    Keymaster

stył się i to bardzo..
    nie ta rze1ba co na olimpić….
    no ale to też są mniej wazne zawody

Hades
    Keymaster

nad brzuchem to on już nie ma co pracowaa bo i tak juz zawsze będzie miał wydety – pomimo, że zrobi rzezbe.
    nabrał troche tk. tłuszczowej, ale wyglad z Olimpii zawodnicu trzymaja przez ok. tydzien – byłoby niemo?liwym wygladaa tak przez caly rok – wiec to normalny proces.
    jak dla mnie to klata mu się zmniejszy3a max.

ale i tak zaraz przyjdzie Olimp i powie, ze wszyscy się nie znamy 🙂 i że Coleman ….. 8)

Hades
    Keymaster

OMG…?ygaa się chce….. Czy nikt oprocz niego tam nie startowa3??? Klate ma 2 razy mniejsza….brzuch ma taki jak mój tata… 😆 😆 😆 Ochyda, wg mnie Radek Slodkiewicz i inni nasi są jush lepiej zbudowani. P.S. Olimp nie bij mnie…. 🙂 :kopniaki:

Hades
    Keymaster

No ładnie mu suty skoczy3y 🙂 Wisza już, jak u rasowej murzynki 😆 I klate ma jakas taka plaskata. Chyba Ronnie się starzeje 🙂

Hades
    Keymaster

oj marijo, marijo ::-Dha:

Hades
    Keymaster

koniec krytykowania Ronniego !!!

Ronnie jest już poza sezonem startowym i wiadomo ze nie będzie miał takiej formy jak na Mr. Olympić.

Zosta3 poprostu zaproszony do Czech, gdzie odbył się pokaz i konferencja z jego udziałem (filmik do sciagniecia w dziale MEGA DOWNLOAD)

Ciekawe kiedy Olimp wejdzie poczytać wasze opinie.. ? 🙂

Widze że wiekszosa krytykuje Ronniego, że nie moga patrzea na Ronniego a jak by przyjecha3 do Polski to mogę się zalozyc że praktycznie każdy z nas chciałby go zobaczyć na ?ywo – bad1 co bad1 jest jednym z najlepszych kulturystow w historii – w koncu 7krotny Mr. Olympić!

Hades
    Keymaster

moment
    jesli to jest zwyk3 pokaz to ok
    niech sobie wyglada jak chce…

ja myslalem że to są fotki z zawodow…
    jesli by tak wygladał na zawodach to wg mnie zas3uguje napotepienie…

Hades
    Keymaster

A chyba że tak…myslalem że to zawody…

Hades
    Keymaster

nie znacie się !!!!!!!!!!!! blu1nicie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!niech wam bicepsy nie rosna za to co mowicie!!!!!!!!!Ronnie Coleman wygladal i wyglada wciaz zajebiscie a ze troch zarosniety tluszczem normalnie… brzuch hm… moze i z deak szpeci jego fihure ale nadrabiaja barki, ramiona, klata, nogi, kaptury, zajebiste wystepy, klasa ….. Ronnie tak czy siak będzie wygrywal a ze go ludzie obgaduje to norma zawsze obgaduja kulturystow ze ma to za male to za duże nie ma poprostu idealnego kulturystyt… chodz zeby nie brzuch Ronniego byl by on idealnym Kulturysta 😀 … a teraz przepraszac ROnniego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest