Studia kulturystyczne

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 16 lat, 8 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #6287

  Hades
  Keymaster

  W kwietniu koncze liceum (maturka to nieproblem), juz jakiś czas ćwicze i cos tam widaa, zastanawia3em się nad kierunkiem studiow i napotka3em na piecioletnie studia na awf’ie po których ma się kwalifikacje mgr. instruktor kulturystyki. Czy mogłby ktoś z was przyblizya mi jakieś informacje o tych studiach? Napiszcie co o tym myslicie? I wszystko co wiecie na ten temat. Tzn. Kryteria przyjecia, jakiego rodzaju zajecia się tam znajdują, i wegole co się tam robi?
  Mysiak

  #88873

  Hades
  Keymaster

  O spoko spoko widze że jednak są studia na instruktórą kulturystyki, bo jak narazie to tylko słyszałem o kursach.A mozesz powiedziec w jakim miescie są te studiaż

  #88876

  Hades
  Keymaster

  z tego co wyszuka3em to są we wros3awiu i w katowicach dalej nieszuka3em bo patrza3em tylko w najblizszej okolicy jestem ze strzelec opolskich

  #88877

  Hades
  Keymaster

  szczerze to bardzo mnie tym zainteresowa3eo, ale nie mogę ci w jakiś znacz1cy sposob pomoc.
  jeżeli wiesz, że takie studia są we Wroc3awiu i Katowicach to odwiedź strony internetowe tych uczelni – tak beda pewnie zasady rekrutacji itd.
  jakl znajdziesz cos wartoociowego to daj mi znaa w tym poocie lub no pw , bo Katowice są niedaleko mnie, a we Wroc3awiu mam rodzine i takie studia i w tych miejscach byłyby bardzo dla mnie korzystne.

  #88878

  Hades
  Keymaster

  na stronkach pisze jedynie że jest egzamin z wiedzy (tzn.pisemny), oraz egramin sprawnoociowy ale niemam BLADEGO pojecia co on ma oznaczaa…
  fajne motto

  #88890

  Hades
  Keymaster

  wstempny masz jak na normalny awf…. poszukaj sprawnosciowe na gdanskim tammasz wszystko opisane
  ja bede startowal do bydgosczy i do gdanska

  #88914

  Hades
  Keymaster

  zycze powodzenia

  #89020

  Hades
  Keymaster

  a wiec tak kursy w przedzialach od 1850 zl – 2100 zl lub na uczelniach AWF na kierunkach specjalizujacych się w trojboju i kulturystyce itp. drogie są kursy ale zarobiki w dobrym klubie zwracaja to szybko zaroboki w granicach 1100-1500 w podrzenych choc wyspecjalizowanych klubach w hotelach i pensjonatach nawet powyzej 1500…………..

  Yrod3o program TVP2 dotyczacy pracy sierpien 2004 r.

  #89030

  Hades
  Keymaster

  dzieki conan barbarian, na raty bym dał rade, możesz mi zdradzia jeszcze sekret ile one trwają??

  #89031

  Hades
  Keymaster

  To ja juz nie rozumiem, to są wkoncu kursy czy normalne studiaż

  #89056

  Hades
  Keymaster

  nie wiem ile dokladnie trwaja ani kursy ani studia, ale to co pisalem to prawda byl o tym program poniewaz zainteresowanie silownia wzrasta itd….

  #89058

  Hades
  Keymaster

  wiem że studia na bank są mowić mi nawet kolega co chodzi do katowic na awf, że jest tam kulturystyka tylko może się okazaa że to są tylko kursy,ale skoro to jest awf to chyba studiaż

  #98018

  Hades
  Keymaster

  Jak ktos jest jeszcze zainteresowany tym tematem to niech da znaa na pw albo na gg. tak się składa że studiuje na AWF i mogę pomoc w tym kierunku jesli chodz o egzaminy wstepne zajecia jakie tam są itp.

  #98035

  Hades
  Keymaster

  ode mnie koles robil kurs…p3aci3 1400zł…trwa3o niedługo bo około 2 miechy…egzamin podobno smieszny-na koniec dyplomik 😀

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest