Trening do oceny

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 16 lat, 11 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #6348

  Hades
  Keymaster

  Poniedzialek : Klata triceps brzuch
  Wtorek: Motyl biceps brzuch
  Sroda: wolne
  Czwartek: Klata triceps brzuch
  Piatek: Motyl biceps brzuch
  Sobota: wolne

  i tak się powtarza.
  Barkow i innych rzeczy nie robie poniewaz mam 15 lat dopiero wiec mysle ze poczekam troche. Niedługo zaczne prawdopodobnie robia jescze nogi.

  #89539

  Hades
  Keymaster

  Straszna kaszana :trening: Po co powtarzaa 2 razy te same partie w ciagu tygodniaż?? Poza tym złe zestawienie partii. Przy treningu na klatke mocno pracuja tricepsy, wiec ich poźniejszy trening będzie mało efektowny,bo nie bedziesz miał siły. Tak samo z motylem i bicepsem. Czemu nie robisz barkow?? Twoj wiek to nie przeszkoda do treningu barkow. Ogranicz tylko szrugsy i wyciskanie zza karku lub z klaty,do małych cieżarow. Troche za czesto brzuch. Tak w ogole to proponowa3bym plan 3 dniowy, np. pon,sr i pt. Radykalnie zmien ten plan bo jest on do bani!!! ❗ :/ Pozdro :

  #89550

  Hades
  Keymaster

  Straszna kaszana :trening: Po co powtarzaa 2 razy te same partie w ciagu tygodniaż?? Poza tym złe zestawienie partii. Przy treningu na klatke mocno pracuja tricepsy, wiec ich poźniejszy trening będzie mało efektowny,bo nie bedziesz miał siły. Tak samo z motylem i bicepsem.  Czemu nie robisz barkow?? Twoj wiek to nie przeszkoda do treningu barkow. Ogranicz tylko szrugsy i wyciskanie zza karku lub z klaty,do małych cieżarow. Troche za czesto brzuch. Tak w ogole to proponowa3bym plan 3 dniowy, np. pon,sr i pt. Radykalnie zmien ten plan bo jest on do bani!!! ❗  :/  Pozdro :

  Nie wiedze powodu dla ktorego miał by nie robia tricepsu po klacie, jezeli chodzi o brzuch to 4 razy w tyg nie jest wcale zadużo brzuch można ćwiczyć codziennie.
  A pozatym plan do zmiany tym bardziej ze domyslam się ze jestes poczatkujacy.
  A co do barkow powinnes je włączyć do plany gdyz partie ktore nie cwiczysz w po?niejszym czasie stanowia zaleg3osci i psuja ogolna urode sylwetki.

  #89573

  Hades
  Keymaster

  ta poczatkujacy od 2 miech cwicze

  #89587

  Hades
  Keymaster

  Jak 2 miechy to jestes poczatkujacy 😕

  #89588

  Hades
  Keymaster

  Nie wiedze powodu dla ktorego miał by nie robia tricepsu po klacie, jezeli chodzi o brzuch to 4 razy w tyg nie jest wcale zadużo brzuch można ćwiczyć codziennie.
  Hmm wiele jest postow, że nie należy robia przodu barkow po klatce, bo on mocno pracuje juz przy wyciskaniu sztangi na ławce prostej i ukosem.. Tak samo jest z tricepsem,gdy cwiczy się go przed klatka, nie ma potem siły na ćwiczenia klaty.Gdy cwiczy się go po klatce,to nie ma siły juz w tricu i trning jest mało efektywny.A co do brzucha-to też jest miesien i też potrzebuje regeneracji (2dni) a wiec codzienne jego ćwiczenie przyniesie mniejsze rezultaty niz co 2 dni.

  #89592

  Hades
  Keymaster

  Triceps jest angazowany przy klacie ale napewno nie w takim stopniu ze nie dasz rady go robic.Chyba nie wyciskasz sztangi w waskim uchwycie, tylko rece roztawiasz wmiare szeroko.Pozatym robienie trica po klacie jest dla tricepsa swietna rozgrzewka.Klate mozesz robic zarowno z bicem lub tricem nie ma znaczenia.A co do ćwiczen tricepsu przed klata to zawsze się robi duże partie na poczatek.

  Co do brzucha to wiedz ze jest to bardzo oporna partia tak samo jak łydki i można go cwiczyc codzienie.Zreszta poszukaj se na forum nie bede poraz kolejny poruszac tego tematu.

  #89593

  Hades
  Keymaster

  a gdzie barki, nogi ?

  #89594

  Hades
  Keymaster

  Wiem taras,za3ozy3em nawet jakis czas temu temat ile razy w tygodniu brzuch? . Tam mi napisali, że najlepiej co 2 dni. Nawet ty mi tak napisałes Taras 😀

  #89601

  Hades
  Keymaster

  Bo według mnie tak jest najlepiej, ale ćwiczenie go codzienie tez napewno nie przyniesie gorszych efektow i napewno nie trzeba czekac aż się zregeneruje 2 dni.

  #89605

  Hades
  Keymaster

  No…ale sam napisałes ,że beda LEPSZE!!!!! efekty. Wiec lepiej co 2 dni.

  #89616

  Hades
  Keymaster

  To ma3a roznica czy ktos cwiczy codzienie czy co 2 dzien.Jesli ktos nie przestrzego okroslonych rego3 super brzucha i tak nie zrobi chodz by i ćwiczył 3x razy dzinie.

  #89629

  Hades
  Keymaster

  Jak 2 miechy to jestes poczatkujacy 😕

  zle sformu3owa3em odpowiedz. Trzeba ja rozumieć tak. Tak od 2 miesiecy ćwicze wiec jestem poczatkujacy

  #89630

  Hades
  Keymaster

  Mysle ze wiekszocs i tak wie o co chodzi

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest