Vitor Belfort – Chce kolejnej szansy

Ten temat zawiera 0 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 17 lat, 8 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpis z $
 • Autor
  Wpisy
 • #2321

  Hades
  Keymaster

  Chce kolejnej szansy

  Po ogl1dnieciu powtorki z 3 walki z Randym Couture na UFC , Vitor nie ma wątpliwości , że został oszukany.
  Belfort twierdzi , że uderzenie głową Couture’a mogło miec kluczowe znaczenie dla wygranej amerykanina.
  Oprocz tego , że spowodowa3o to rozciecie nad okiem brazylijczyka, Vitor twierdzi , że musiał przez to calkiem zmienia plan walki.
  Specjalnie dla Tatame Belfort opowiada o tym co się wydarzy3o podczas ostatnich dni treningu w Big Bear,wyjasnia jaki miał plan na pokonanie Couture’a oraz
  protestuje mowi1c producenci UFC nie przestrzegają swoich w3asnych przepisow .

  T:Siemasz Vitor , jak się czujesz teraz po walce ?

  V:Jestem wkurzony.Nie mogę się pogodzia z tym co się zdarzy3o w oktagonie.To nieprawdopodobne….Otrzyma3em poteżny cios głową i byłem og3uszony.
  Jakoo się otrz1sn13em ale było dużo krwi, krew wpływa3a mi do uszu….To rozciecie nad moim okiem zniszczy3o ca31 moją strategie walki.

  T:Czemu to mowisz (czemu tak to widzisz) ?

  V:Mia3em zamiar wykorzystac na swoją korzyoa to , że jestem m3odszy.Chcia3em sprawia aby przez pierwsze 3 rundy się zmeczy3 a potem zacząć w3asn1 gre.
  I udawa3o mi się to.Chcia3em aby mnie obali3 przy siatce i aby traci3 dużo energii przez pierwszą runde.Jedynym kłopotem była koncowka tych 5 minut ale w sumie nie były one poważne.W drugiej rundzie te uderzenie głowa sprawi3o , że było mu łatwiej.Zablokowa3 mnie przy siatce i reszte rundy uderza3 własnie w miejsce rozciecia.

  T:Twierdzisz , że Big John McCarthy mogł interweniowac od razu po tym uderzeniu głową ?

  V:Dokładnie…..otrzyma3em mocne uderzenie głową a sedzia przerwa3 to dopiero d3u?szej chwili od tego zdarzenia.A gdy powoli wracałem do mojego planu walki lekarze zabronili mi jej kontynuowaa.To absurd.Jeśli chcieli ją przerwaa z powodu rozciecia mogli to zrobia zaraz po zderzeniu głowami w 2 rundzie a nie dopiero miedzy 3 a 4 runda gdy ja już dochodzilem do siebie.Wygl1dało na to , że nie chcieli pozwolia mi wygraa tej walki……Potem Big John podszed3 do mnie i powiedział , że nie zauważył aby to rozciecie było po uderzeniu głową….Nie ma szans aby cios prosty mogł spowodowac cos takiego.

  T:Tydzien temu Pride zatrzymało fina3ow1 walke z ich GP pomiedzy Antonio Nogueira a Fedorem Emelianenko z powodu dużego rozciecia.By3o to właśnie po przypadkowym zderzeniu głowami.Uważasz , że producenci UFC powinni zrobia to samo ?

  V:Tak.Tak brzmi1 przepisy UFC.Jesli rozciecie pojawi się po przypadkowym zderzeniu głowami walka ma być og3oszona jako no contest.A oni tego nie zrobili.Myśle , że UFC nie przestrzega tak przepisow jak robi to Pride.

  T:Mimo to uważam , że byłes w walce strasznie defensywny a nie jak zwykle pr1cy do przodu i rozdający ciosy.Czy przypadkiem nie miałeo zbyt dużego respektu dla Coutura (że niby się go troche obawia3 za mocno) ?

  V:To nie był problem……Mia3em też lekkie problemy podczas ostatniego tygodnia treningow w Big Bear.mój trener Muay Thai miał kłopoty i to wnios3o dużo złej energii do zespo3u.Podczas walki w moim naro?niku było straszne zamiesznie, każdy wykrzykiwa3 inne rzeczy w tym samym czasie.Ale ważniejsze teraz jest wykrycie b3edow i naprawienie ich.

  T:A co z planami na przyszłooa.Na konferencji po walce powiedziałeo , że wracasz w grudniu w walce przeciwko Ortizowi.Czy nie chcesz już walki z Randym ?

  V:Od razu po walce UFC nie dało mi wyboru.Oczywiście że chce walczya znow z Randym.Zapyta3em go zaraz po decyzji lekarskiej a on odpar3 , że będzie walczy3 z każdym kogo UFC wystawi na przeciwko niego.Gdy ostatnim razem to on pyta3 mnie o mo?liwooc rewan?u ja odpowiedział dużo wcześniej.Mam nadzieje , że teraz on zrobi to samo.Jesli idzie o Tito to naprawde chce z nim walczya bo nie lubie jego ogolnego nastawienia.

Wyświetla 1 wpis z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest