Wa?e69kg190cm.Wzrostu. Proszę o Pomoc

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 16 lat, 6 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

Siemanko bardzo Proszę o pomoc poniewz mam bardzo duzy problem z przybyciem na wadze jem bardzo duzo a mimo to itak nic niwe wrzucam na wagę ;/ Niestety nie mogę cwiczyc na siłowni raczej tylko jakies cwieczenia mało wysiłkowe bo mam problemy ze wzrokiem i nie mogę się zabrdzo wysilac ;/ Czy da się cos z tym zrobic oczywiscie nie w3anczajac w to sterydow ;/
    P.S. Koledzy mi mówią ze moze mi troche pomoga weglowodany . niechodzi mi tu konkretnie o nabycie masy mięśniowej tylko raczej masy wogole ???
    Czy jest na to jakis sposob ????Bo nieodpowiada mi bycie tak chudym Chce wrzucic chociaz 5-7kg Pozdrawiam !

Hades
    Keymaster

To ze jesz bardzo duzo nie znaczy ze jesz dobrze !!.Jedz duzo białka weglowodanow !!.Hmm ćwiczenia malo wysilkowe …. nie jest takich za wiele bo co to by bylo za ćwiczenie bez wysilku 😀 rob pompki brzuszki przysiady podciagaj się na drazku ..

Hades
    Keymaster

Wiec chdzi raczej oto że ja mam problemy ze zdrowiem i niemogę raczej przytyc i mimo to chce wrzucic troche na wadze nie koniecznie musi to byc masa mięśniowa chdzxi mi o przytycie

Hades
    Keymaster

zakup odzywke weglowodanowa…i jedz ja na noc..

Hades
    Keymaster

Hmmm…. a ile mniejwiecej kosztuje taka odzywaka i czy to mi pomoże ??? Bo Cholernie mi na ty mzalezy zeby przytyc ;/ P.s.
    jak dokładnie się taka odżywka nazywa ??? poprostu Od?ywka Weglowodanowa ??

Hades
    Keymaster

hmm może magnum 5000 firmy trec tego specyfiku kosztuja tylko 99 zł

Hades
    Keymaster

iestety nie mogę cwiczyc na siłowni raczej tylko jakies cwieczenia mało wysiłkowe bo mam problemy ze wzrokiem i nie mogę się zabrdzo wysilac ;/

ja tez mam problemy ze wzrokiem i okulistka nawet mowila ze będzie lepiej jak nie bede tak intensywnie cwiczyl ale silownia to spora czewsc mojego zycia i nie wiem co bym zrobil jak bym nie mogl cwiczyc to prawie jak wyrok by dla mnie bylo

Hades
    Keymaster

NO tak ale to jest bardzo duzy wysiłek dla oczu taka siłownia i ja wole nie ryzyjkowaa ;/ Bo to moze nawet doporowdzaci do tego ze bede slepy ;/ WIec mogę bardzo dużo stracia . Moim życiem była koszykowka gra3em w nia prze 8lat prawie ale musiałem zrezygnowaa , a gdy psozede3m dos szpitala i miałem jakies glupie diety i takie tam to schud 3em prawie 8kg (jedzonko szpitalne).
    DLATEGO BLAGAM POMO—CIE MI JA NIECHCE WYGLADAC TAK JAK WYGLADAM !!!!!!!

Hades
    Keymaster

wiem, że to nie jest zwiazane z tematem, ale możecie dokładniej napisać dlaczego ćwiczenia nie są zalecane w waszym przypadku ? jakie są dokładniejsze przyczyny, i jakie skutki moga nastapić ?
    znam kilka osob, ktore nosza okulary/soczewki i cwicza.

p.s. możesz sprobować diety https://www.kulturystyka.org.pl/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=1120 bez ćwiczen nabierzesz bardziej masy, ale nie mięśniowej. jednak powinienes przytya

Hades
    Keymaster

Wiec jak bys mi napisał jeszcze jak bym miał to stopsowac to byn był bardzoi wdzieczny Balo !!! I mniejwecej po jakim czasie odniesie to skutki ~!!

Hades
    Keymaster

Etyl napisał : na twoim miejscu brałbym w szkole, przed treningiem i po treningu
    w dni nietreningowe w szkole i po po3udniu
    a przyniesie efekty hmm…zależy do twojego organizmu i od twojego metabolizmu…

Hades
    Keymaster

Ale ja nemogę chodzic na w-f bo mam problemy ze wzrokiem nie wskazany mi jest wysiłek ;/

Hades
    Keymaster

Czy masz jaskre??? Bo jak masz to przesrane. Etyl-pyta3es się co mu jest. Jesli ma jaskre(wzrost cisnienia w ga3ce ocznej),to podczas ćwiczen moze mu oko peknaa.

Hades
    Keymaster

Nie Nie mam jaskry mam odklejona siatkowke w prawym oku !
    I Boja się lekarze ze w prawym tez się moze to zrobic !!!

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest