WPADKI KOMENTATOROW NA OLIMPIADZIE -ATENY 2004

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 17 lat, 8 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

Jak to na każdej wielkie sportowej imprezie dziennikarze sportowi nie ustrzegli się b3edow i zabawnych powiedzen przy komentowaniu olimpijskich zmagan w Atenach. Komu złote ustaż Zdecydujcie sami…

Ogromny ambitnie – (Marek JoYwik o polskim kajakarzu gorskim G. Polaczyku)

Dunczycy doganiają Rosjan, ktorzy ocigają Dunczykow! – (Kajetan Broniewski)

Wiatr wieje w plecy tzn. wieje im w twarz, bo przecież p3yn1 tyłem do przodu! – (Kajetan Broniewski)

…i as serwisowy Sebastiana Owiderskiego brawo! Nikola Grbia stan13 jak wryty chyba nie zadziałaćy mu ABSy” – (Janusz Uznanski)

Owiderski nie cyborg, pomylia się może – (J.Uznanski)
    Za pare dni Otylia Jedrzejczak obchodzic będzie dwudzieste czwarte urodziny. Niech ta liczba – dwadzieocia jeden, będzie dobrym omenem dla całej polskiej reprezentacji” – (M. Kurzajewski)

„Wiemy jak wygląda Norwe?ka- z przodu z tyłu, z boku, no bardzo ładnie, fajnie tak pije wode z bidonu na prostej, a potem wje?d?a do lasu” – (Jerzy Gora – po d3u?szym pokazywaniu prowadz1cej Norwe?ki w kolarstwie gorskim)

„W tej chwili, że się tak wyraże, zaliczonych mamy 17 zawodniczek” – (Jerzy Gora o wyocigu kolarek gorskich)

Fieofanowa, to jest głeboka penetracja w3asnej duszy – (W3odzimierz Szaranowicz podczas konkursu skoku o tyczce kobiet)

Maja! Maja! Gdzie jesteś?! Dlaczego nie wyje?d?a z lasu?! Powinna się wy3onia z lasu, bo skąd ma się niby wy3onia…? – (Jerzy Gora o wyocigu kolarek gorskich)

Spojrzmy na te piekne czerwone rowery Polek, kiedys w dziecinstwie też chciałem mieć czerwony rower – (Jerzy Gora o wyocigu kolarek gorskich)

Panie prezydencie Proszę udaa się na stadion… – (Paulina Chylewska w studiu olimpijskim)

I widzimy na trybunach najwiecej kibicow chinskich. Chinczykow w ogole na owiecie jest najwiecej, wiec nic dziwnego Proszę panstwa… – Piotr Debowski podczas turnieju tenisa sto3owego)

Australijskie rekiny poczu3y, że przeciwnik troche krwawi i można go skonsumowaa na śniadanie – (P. Sobczynski – koszykowka)

Maja W3oszczowska, nasza piekna hmm… chciałem powiedzieć dziewczynka hehe, dziewczyna… yy… kobieta – (Jerzy Gora)

Oprocz lekkiego rozruchu bedziecie też na pewno opiewaa 100 lat swojemu KOLEGOWI – (Paulina Chylewska)

B3yskcwicznie prze31czamy się teraz z programu pierwszego na jedynke – (Paulina Chylewska)

Adam Nelson….wysoki…182 cm wzrostu.. Manuel Martinez…niewysoki…185 cm wzrostu… – (W. Szaranowicza teoria wzglednooci w pchnieciu kul1)

„Idzie egzotyczny dodatek do Holandii…” – (W. Szaranowicz o ekipie Antyli Holenderskich na otwarciu)

„Jesteocie m3od1 par1… – (podczas wywiadu z dwojk1 mesk1 w kajakarstwie gorskim)

„Rownież jestem podniecony, rece troche podpocone – (Z. Zarzycki przed meczem Polska – Argentyna)

„A teraz wchodzi Bu3gar z Bu3garii – (K. Miklas podczas konkursu w podnoszeniu cieżarow)

„Alieksiej Lesniczy, chyba raczej Gajowy, bo był zupelnie tutaj niewidoczny” – (W. Szaranowicz podczas konkursu skoku wzwy?)

Hades
    Keymaster

jak dla nie to gooc który komentowa3 kolarstwo gorskie nie ma sobie rownym
    zawsze maży3e o czerwonm rowerze
    buhuahu:-Dha
    mysleliomy ze starym że on na psyhotropach jedzie…

Hades
    Keymaster

Dobry też był tekst jaki kiedys którys z komentatorow powiedział o Agacie Wrobel.
    Agata Wrobel gdy była m3oda musiała zdecydowaa uroda albo sztanga na szcześćie dla nas wybrała sztange 😆 >Troche chamskie

anonym
    Uczestnik

hehehe ale prawdziwe 😀

Hades
    Keymaster

dobre niektore

Hades
    Keymaster

potrzebowalbym to na mature(ale nagrania albo z tv) moze mi ktos pomuc mogę cos takiego zrobic na maturze ale potrzebuje nagran albo wiecej czegos taiego z innych zawodow czy meczow
    pozdro

Hades
    Keymaster

spoko teksty 😀 wszystko przez to że, oni tak to prze?ywają 😀

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest