WYNIKI MR. OLYMPIA 2004 + FOTKI

Ten temat zawiera 33 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 14 lat, 11 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

Oto wyniki Mr.Olympić 2004:

[link/zdjęcie usunięty/e (linki/i nieaktualne]

Hades
    Keymaster

Można się było tego spodziewaa Tylko zaskoczy3o mnie 3 miejsce Gustava i 5 miejsce Ruhla.

Hades
    Keymaster

mnie zaskoczy3(pozytywnie oczywiście) Jablonicki, że jest w 1-szej dziesi1tce, a reszta to było do przewidzenia 😕 , chyba z wyjątkiem dosyc slabej dyspozycji ruhla-może się ch3opak weźmie za siebie 🙂

Hades
    Keymaster

mnie zdziwi3o jeszcze to ze w pierwszej osiemnastce zakrak3o Lee Priesta i Kevina Levrona

Zaskoczy3 mnie Gustavo Gadell -3 miejsce tu? za Ronnie’m i Cutlerem to jest extra wynik. W sumie to nawet nie wiedziałem że Gustavo Gadella jest w tak dobrej formie, ładnie się przygotowa3 na te zawody

Hades
    Keymaster

he did it again! 😉

hmmm ale sylwetka Jay’a bardziej mi się podoba. nie jest taki nadmuchany do granic mozliwosci jak ronnie

i wogole szok… nieznany mi kulturysta zajal 3 miejsce na olimpi :motylanoga:

Hades
    Keymaster

no jak się patrzy na Roniego na tych zdjęcia to faktycznie ma się wrażenie, że jeszcze jeden kilogram wiecej i peknie…jak banka mydlana i nic po nim nie zostanie oprocz skory… 😕 🙂
    Ale najbardziej ze wszystkich podoba mi się sylwekta Dextera Jacksona-brzuch moim zdaniem najlepszy ze wszytkich-mażenie 😀

Hades
    Keymaster

NO Dexter Jackson jak dla mnie jest i będzie nr:1
    Tak jak Olimp przepada za Ronnim
    To ja tak samo za Dexterem.

Hades
    Keymaster

to czemu masz colemana w avatarku ? 😉

Hades
    Keymaster

dla mnie najlepiej wygląda ten caly gustawo A co do Colemana to juz lepiej prezentowal się ruhl(dodam że nie zbyt lubie narod niemiecki)

Hades
    Keymaster

Ruhl mocarna bestia…robi na mnie wrazenie
    Dexter ….super brzuch bardzo mi się podoba
    Coleman…fajne nogi reszta to kasacji
    Jablonicky…widac zmeczenie materialu wiek robi swoje, jakos rece mi się nie podobaly
    Schlierkamp …dużo nie wnios3
    Cutler….poprawa duzaaaaaaaa poprawa

winner is…Coleman?? :motylanoga: powinien byc na 2 miejscu lub nizej, jego brzuch mnie obrzydza, choc nie czesto się spotyka cos takiego

Hades
    Keymaster

to czemu masz colemana w avatarku ? 😉

Bo jest najlepszy w sensie wygranych itp, a pozatym jakos ten obrazek mi się podoba, a Dextera nie ma fajnych.

Hades
    Keymaster

Ruhl mocarna bestia…robi na mnie wrazenie  Dexter ….super brzuch bardzo mi się podoba
    Coleman…fajne nogi reszta to kasacji
    Jablonicky…widac zmeczenie materialu wiek robi swoje, jakos rece mi się nie podobaly
    Schlierkamp …dużo nie wnios3
    Cutler….poprawa duzaaaaaaaa poprawa

winner is…Coleman?? :motylanoga:   powinien byc na 2 miejscu lub nizej, jego brzuch mnie obrzydza, choc nie czesto się spotyka cos takiego
    conan ale musisz przyznaa, że to i? Jablonicky dosta3 się jednak do 1-szej 10(mimo, że rzutem na tasme 😆 )robi jednak wrażenie

Hades
    Keymaster

u Gory w tym temacie dopisałem dok3adne wyniki i punktacje w poszczegolnych rundach na Mr. Olympić. Okaza3o się że poprzednia klasyfikacja nie uwzglednia3a Darrema Charlesa

grabbi przykro mi ale Jablonicky zaja3 ostatecznie 11 miejsce

Hades
    Keymaster

szkoda, w nastepnym roku pewnie go już w Mr. Olimpić nie zobaczymy

Hades
    Keymaster

grabbi spacjalnie dla Ciebie filmik i fotki z Pavlem Jablonicky’m
    (link nieaktualny)

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest