Z czym polaczyc OLIMP SUPER WHEY GAINER 4000 ???

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 16 lat temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

Czesc od lipca bede bral tego gainera a dokladnie 4,5 kg na 4 tygodnie ćwiczeń Z czym polecacie to polaczyc Proszę o odpowiedz ludzi znajacych się na rzeczy bo opisy na gainerach z czym poleca producent to ja umiem czytac a chodzi mi o odpowiedz kogos kto testowal rozne polaczenai z gainerami ten gainer ma 30 g białka na 100 g wiec nie trzeba dorzuciac jakos specjalnie białka Ja mysle ze polacze go z czysta glutamian po treningu i z peptydem glutaminy rano i rzed treningiem a co Wy na to?? kreatynę wole jeszcze nie brac wole zrobic dluzsza przerwe A moze wziasc BCAA rozgalezione aminokwasy ??? albo cos jeszcze zupelnie innego Pozdrawiam odpowiadajcie

Hades
    Keymaster

bral to kto???? jesli tak to niech napisze jakie mial wyniki i z czym to laczyl pozdrawiam

Hades
    Keymaster

polacz to z dobra i solidna dieta

Hades
    Keymaster

to to ja wiem i sobie bardzo dobra diete rozpisze tylko sek w tym ze mam jeszcze z 70 zl i moglbym cos dokupic aby cykl byl efektywniejszy Pozdrawiam

Hades
    Keymaster

2 kg wpc80 z ostrowii

Hades
    Keymaster

trzasnij krete z tauryna lub nitrobolon

Hades
    Keymaster

dzieki wezme pod uwage ale chyba polacze to z Z-Force suplem rodem ze stanow

Hades
    Keymaster

PAJONK… Z-Force jest bardzo dobry, sam go wcinam co miesiac przed snem, ale raczej dla osob blisko 30-stki i po. Jak masz ponizej 25 lat, to LH raczej ci nie podniesie, co najwyzej lepszy sen i regeneracja.

Hades
    Keymaster

Dzieki za info bo wlasnie się zastanawialem czy to nie dziala podobnie do ZMA ze im się jest starszym tym lepiej Ja mam 21 wiec chyba zie wstrzymam z jego zakupem Dzieki

Hades
    Keymaster

PAJONK, no to zdecydowanie się wstrzymaj. To cos w podobie olimpowskiego Acetotestosteronu, lecz znacznie bogatsze w inne ziolowe skladniki wplywajace na wydzielanie LH.

Hades
    Keymaster

Dzieki tak tez zrobie bo 75 mozna inaczej spozytkowac

Hades
    Keymaster

75 zl

Hades
    Keymaster

Czy ko niecznie musisz jakos wydac ze 75 zeta, je sli tak to daj je mi a tak powaznie jaik masz problem co kupic to zastaw sobie na cos co kupisz sobie pozniej

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest