Zapasnik – nowa gazeta o zapasach

Ten temat zawiera 0 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 16 lat, 10 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpis z $
 • Autor
  Wpisy
 • #1843

  Hades
  Keymaster

  Po pi3karzach, koszykarzach, tenisistach, czy bokserach swojej gazety doczekają się wreszcie zapaonicy i sumici. Jej inauguracja nastąpi już w drugim tygodniu maja!
  Ogolnopolski magazyn o zapasach i sumo będzie nosi3 tytu3 ZAPAONIK . Mamy nadzieje, że fakt ukazania się gazety na rynku będzie sporym wydarzeniem w orodowisku zwi1zanym z tymi dwoma dyscyplinami sportu, a być może rownież w calym owiatku sportowym . ZAPAONIK będzie bowiem jedynym w naszym kraju magazynem, poruszającym tematyke zapasow i sumo. Jesteomy przekonani, że także przedstawiciele innych sportow walki znajd1 w ZAPAONIKu cos dla siebie.
  ZAPAONIK , pocz1wszy od przyszłego tygodnia, będzie się ukazywa3 raz w miesiącu. Na 24 kolorowych stronach zamierzamy poruszaa wszystkie tematy, dotyczące zapasow i sumo. Chcemy opisywaa wydarzenia zza kulis imprez sportowych i walk. Bed1 relacje, wywiady, reportaże, felietony i mnostwo ciekawych zdjec. Oczywiście nie zabraknie także wynikow. Z uwagi na niewielkie zainteresowanie prasy, telewizji i radia zapasami i sumo, liczymy, że ZAPAONIK wype3ni luke i w pe3ni zaspokoi potrzeby naszych Czytelnikow, a przy tym obie dyscypliny zyskają wieksza popularnooa. A to wszystko za jedyne 5 złotych!
  Zawartooa merytoryczna magazynu będzie gromadzona i redagowana przez osoby posiadające do tego odpowiednie przygotowanie i doowiadczenie (Damian Bartnicki, Andrzej G3az, Piotr Gorski, Jerzy Lipski, Dariusz Majewski, Zenon Nizio3, Marek Paczkow, Miros3aw Pikierski, Piotr Pikierski, Andrzej Supron, Janusz Tracewski, Ksawery Waliszewski, i inni).
  S3owo o dystrybucji gazety. ZAPAONIK będzie do nabycia w Polskim Zwi1zku Zapaoniczym, Okregowych Zwi1zkach Zapaoniczych, na zawodach zapaoniczych i sumo. Gazete będzie można także zaprenumerowaa, zamowia indywidualnie lub zbiorowo poprzez poczte, internet i sms. I w tym właśnie celu podajemy poniżej kontakt do redakcji.

  Ze sportowym pozdrowieniem
  Redakcja ogolnopolskiego magazynu o zapasach i sumo ZAPAONIK

  Koszt po3rocznej prenumeraty wynosi 30 złotych, natomiast rocznej 60 złotych. Redakcja pokrywa wszelkie koszty związane z przesy3k1 gazety!

  Redakcja: ul. Ko331taja 7/5, 85-080 Bydgoszcz
  Tel. 0605-545-700, 0603-997-630
  Tel./fax: (052) 322-63-27
  E-mail: redakcja@zapasnik.com
  Konto: Espadon, BRE Bank S.A. Multibank 82114020170000410202600278
  ——————————————————————————-
  Nie jest to nowe info ale nie znalazlem go na IS wczesniej wiec moze kogos zainteresuje.

Wyświetla 1 wpis z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest