ARNOLD SCHWARZENEGGER-zaczerpniete z czasopism…

#86870

Hades
Keymaster

ZLOTE MYOLI DEBA:
– B1dY g3odny sukcesow, bądź zdrowy, bądź dżentelmenem, mocno wierz w siebie i pokonuj granice mozliwosci 1975

– Kiedy miałem 10 lat naszła mnie myol, że w czymo musze stać się najlepszy 1974

– Dla zdrowia najlepszymi aktywnoociami są: pompowanie mięśni i dYwiganie cieżarow 1975

– Kiedy miałem 1- lat marzy3em o Ameryce i o tym, by być innym niż wszyscy 1979

– mój sekret, to trzycześćiowa formu3ka, ktorej nauczy3em się w klubie-pewnooa siebie, pozytywne podejocie i uczciwa, cie?ka praca. Wielu ludzi jest owiadomych tej zasady, ale bardzo niewielu potrafi wprowadzia ja w życie. Codziennie s3ysze kogoo mowi1cego:’Jestem za gruby. Musze zrzucia 15kg, ale mi się to nie udaje. Wydaje się, że nigdy tego nie poprawie’. Znienawidzi3bym siebie, gdybym podchodzi3 do spraw w ten sposob, gdybym był taki slaby .

– Czasami czuje się sfrustrowany faktem, że siedzi we mnie wiecej energii niż mogę wykorzystać… tyle energii 1993size 1Wyslany Sob Wrz 04, 2004 12:29 pm:Robert Kennedy, Wydawca MuscleMag International:
Pierwszy raz o Arnoldzie Schwarzeneggerze usłyszałem przed sal1 Victoria Palace Theater w Londynie. By3 to dzien zawodow Mr. Universe organizowanych przez NABBA. T3um mowić o 19 letnim Austriaku, ktorego ramiona miały 50sm obwodu. Nikt nie umiał wymowia, czy nawet zapamietaa jego imienia ale znakoicie pamietali rozmiar jego ramion. Niektorzy zao już z gory nazwali go ‚Krolem’ size 1Wyslany Sob Wrz 04, 2004 12:33 pm: Kiedy trenujesz ze sportowcami Olimpićdy Specjalnej, masz odczucie, że jesteś tam by inspirowaa. Ale naprawde sam też czujesz się zainspirowany tym wszystkim co oni są w stanie robia na przeciw wszystkim przeciwnoociom -Arnisize 1Wyslany Sob Wrz 04, 2004 12:45 pm:-Należy pamietaa o tym, że cia3o wykonuje to co powie mu umys3. Jeżeli umys3 nie chce podnieoa dużego cieżaru i angażowaa się w intensywny trening, cia3o nie jest w stanie zrobia tego skutecznie. będzie wykonywaa ruchy , ale nie będzie to ten rodzaj cie?kiego treningu jaki jest wymagany, by właściwie rozwin1a cia3o.

-Sekret polega na tym, by spowodować żeby umys3 pomaga3, a nie stawa3 przeciwko cia3u.

-Trzeba mieć pozytywne podejocie do treningu, do stawiania sobie celow i należy być podekscytowanym i pe3nym entuzjazmu w d1żeniu do osi1gniecia tych celow.

-Należy zawsze po?1daa poprawy tak fizyczniej, jak i psychicznej i intelektualnej. Należy bez przerwy się rozwijaa.

-Sukces w kulturystyce nauczy Cie jak osiągnąć sukces w innych dziedzinach życia.

-Nigdy nie ustala3em sobie limitow ani barier psychologicznych. W czasie robienia uginan przedramion wyobraża3em sobie swoje bicepsy tak wielkie jak gory.

-Kulturystyka jest to systematyczne zdobywanie celu. Jest to stawanie twarz1 w twarz z rzeczywistooci1. Jest to pokonywanie przeciwnooci i samego siebie.

Na dzio tyle-poczytajcie… Mam nadzieje, że jest OK… (mój pierwszy Temat)

Pin It on Pinterest