Co Sadzicie??

#90445

Hades
Keymaster

Odp.1
Trenuje przeszło 5 lat(lipiec1999), ale pamiętam jeszcze co było 5 lat temu, pierwszy rok był super , bez przemyslanego treningu i zerowej wiedzy o diecie szło po prostu super! a Ty jaki masz staż?

Odp.2
Ma zaczaa brać suple po tym okresie , a wiekowo to jest (20-21 lat).

Odp.3
Od kiedy białko, wegle, tłuszcze to chemia ?? Piers z kurczaka to tesh chemia ? płatki owsiane to tesh chemia ?? Chyba mylisz pojecia…

naprawde sobie potrafisz do wszystkiego dorobia filozofie, gdzie cos takiego napisałem
to mi powiedz jak w takiej ma3ej porcji proszku można zawrzec ilośći BTW w tak idealnych proporcjach??? bez uzywania subst chemisznych / procesow chemicznych???

Odp.4
Białko jest budulcem mięśni. Jesli chce budowaa mięśnie, to białko niezbedne. HMB pomaga w rozbudowie tkanki mięśniowej, przyspiesza regeneracje, redukuje tkanke tłuszczowa, poprawia wydolność tlenowa.
Co jest be w HMB ??

nic nowego nie odkryłes !!!

z tymi koksami to odpusa sobie, bo chyba nie panimajesz co mowisz
prosilbym o zmiane tonu – ja ciebie nie obrażam

Zaraz Ci napisze o co mi chodzi.
Sprawa wyglada tak że ludzie za wczesnie siegaja po suple, za wczesnie tzn. ze zbyt malym stazem treningowym , w zbyt młodym wieku.
Ja jestem zwolennikiem stopniowego stosowania czynnikow (metodyka treningu, suplementy). Gosa ma 17 lat i zaczyna brac odrzywki, za moment może stwierdzia że juz nie działaja i trzeba cos mocniejszego zapodac.
Jest full takich postow!

Dlatego rada do za3ożyciela postu : potrenuj jeszcze troche bez supli.
A jak koniecznie masz za duzo kasy to idz sobie codziennie do miesnego i kup 0,5-1kg piersi w kurczaka i zjedz to jako dodatkowy posiłek.
Napewno na tym lepiej wyjdziesz niż na odrzywkach, wierz mi bo juz troche trenuje!

Pin It on Pinterest