Co Sadzicie??

#90450

Gromoz
Uczestnik

Odp. 1
Nigdy nie słyszałem, żeby przez rok ktos miał non stop swietne wyniki. Ciekawe, że nie miałes stagnacji :ysz:

Odp. 2
Czyli jeżeli zaczynam treningi od 15 – 16 roku życia – bo to jest dobry okres na rozpoczecie treningow – to suple ma brać dopiero za 5 lat ?? Dobrze rozumiem ??

Odp. 3
Ja potrafie sobie dorobia filozofie… ciekawe 😆 Jak wspomnia3em mylisz pojecia. Sama odżywka nie jest chemia. Składniki odżywki moga zostać pozyskane przez zło?one procesy chemiczne. A to chyba roznica.

Odp. 4
Jeżeli nic nowego nie odkryłem, to dlaczego kolega nie ma brać HMB ? To mu zaszkodzi czy jak ?? Bo teraz już nie wiem o co Ci chodzi 😆 🙂

A co jest złego z tym, że po 0,5 roku treningow siegne po odżywki ? Gdyby to komus zaszkodzi3o, to bym mu tego nie poleca3.

Kilka słow uwag;
Po pierwsze – siedzisz w tym sporcie 5 lat. Ok. Ja siedze wiecej. I dobrze wiem, że odżywki nie bierze się jeden raz na całe życie. odżywki można brać seriami. Bo to wynika z Twojego myslenia.

Gosa ma 17 lat i zaczyna brac odrzywki, za moment może stwierdzia że juz nie działaja i trzeba cos mocniejszego zapodac

Jak to nie działaja. Nie spotkalem się jeszcze z takim czyms, żeby odżywki ktore bierze się na cykl powiedzmy 3 nie działaćy.

Wyraże się jasniej;
Styczen;
Trening masowy;
Biore biako (dla budowania mięśni), HMB, glutamine. (To jest tzw. kuracja)

Za 3 miesiace robie znowu trening na mase i biore to samo. nie musze siegaa po nic silniejszego – bo to mi wystarcza – i musze na tym osiagnaa swoj cel.

Nie wiem jak ty rozumujesz.

Pin It on Pinterest