Kilka pytań

#89106

Hades
Keymaster

Ok dzieki tMQ za odpowiedY a powiedz mi jeszcze(jak możesz 😕 )

1. Powiedzmy że biore omnadren (cykl 12 tyg) przypuoamy i strza3week i np. w czwartym tygodniu zwieksze dawke do 2 strzałów na tydzien to co się wtredy stanie? Czy będzie on działać efektywniej 😐 ? Gdzieo przeczytalem że tak nie wolno robia i trzeba się trzymaa sta3ej dawki gdyż w innym przypadku nie zacznie oma odpowiednio działaa bo wieksze steżenie zacznie się kumulowaa na nowo(czy cos takiego). Jsk to jest

2. Co ile trzeba robia strzały odpowiednimi estrami testosteronu? Bo z tego co wiem to prop co 2 dni 100mg a prolo podobno co 5 dni, a czy co siedem nie można ?
A jak z om1 co ile dni jeśli naprzyklad chae brać 500 mgweek to jak? Co cztery dniż Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi dokładnie, bo może troche to namiesza3em 😕 Ale czesto widze rozpiski cyklu gdzie np. jest podane że Omnadren 500mgweek lub 750 mg.week, to czyli jak? 750mg na raz czy w jakicho odstepach?

3. Metanabol jest toksyczny dla wątroby to wiem, ale czy to tabletki są toksyczne czy substancja czynna ? Bo naprzyklad mój dilo ma mete w3osk1 o steżeniu 10 mg. czy bior1c te tabletki w mniejszej ilości czyli np. 3 na dobe są tak samo toksyczne jak 6 po 5 mg.??
To chyba na tyle. Chce się dowiedzieć jak najwiecej zanim siegne po doping dlatego takie dziwaczne pytania 😀 A chyba lepiej wiedzieć zanim się sobie organizm sp.. 😀

Pin It on Pinterest