magnum 5000

Hades
Keymaster

Odzywki to tylko uzupelnienie diety jednak sam wiem jak to jest czlowiek uczacy się racujacy nie ma czasu na wazenie liczenie itd wiec sieg po odzywke. Jednak kupienie odzywki bez chocby najmniejszej orientcji spowoduje dwie rzeczy. jezeli kupisz gainera(magnum) a twoj oraganizm nie potrzebuje aż tylu wegli a będzie miec za malo białka masa będzie rosla ale tluszczowa w odwrotnym wypadku jezlei kupisz białko a bedziesz miec za malo wegli bialk ie zostana wlasciewie spozytkowane a nawet beda wykorzystywane do produkcji energi s niestety białko nie jest najwydajnieszym jej zrodlem. MOja rada jest tak przez tydzien spisuj co i ile jesz tak chocby mniej wiecej przelicz to pozniej wedlug tabeli kalorycznych dostapneych bez problemu dpiero wtedy wybierz odzywke dzieki temu uzupelnisz w wlasciwy sposob braki w organizmie. A co do gainera jaki wybrales wedlug mnie jeden z najgorszych na rynku 13g białka na 100g i to jeszcze miesanka gdzie obawiam się ze pszeniczne stanowi zdecydowana wiekszosc

Pin It on Pinterest