moje pytania

#87935

Hades
Keymaster

właśnie mam zamiar sprobować tego połączenia po treningu:
kreatyna+glukoza+białko serwatkowe (nie wiem tylko ile gram, waże 90 kg.)
Dotychczas brałem kreatynę z glukoz1 i dorzucałem banana ale bez białka serwatkowego,posiłek potreningowy jadłem pół go godziny poźniej.
Nie wiem tylko teraz kiedy mam spożywać normalny posiłek potreningowy. Czy tak samo jak wcześniej do godziny po trening?
Czy mogę pomieszaa sobie białko jajeczne z serwatkowym np.pół na pół i spożywać potreningu z kretk1?Czy raczej zapodawaa samą serwatke bez jajecznej?
baymann też czesto mam takie dylematy. Kiedy z czym i kiedy.
Co do wcześniejszego przygotowania kreatyny w p3ynie:
Tak naprawde może okazaa się, że przyjmując kreatynę w formie p3ynnej nie spo?ywasz wcale kreatyny, ale kreatynine, produkt uboczny rozk3adu kreatyny. Kreatyna w formie proszku jest niezwykle stabilna. W przypadku kontaktu ze orodowiskiem kwaonym lub wilgoci1 przez d3ugi okres czasu kreatyna zacznie rozpadaa się na bezu?yteczn1 kreatynine. Kwasy cytrynowy i fosforowy, ktore znajdują się w wielu kreatynach w p3ynie i ktore mają na celu przed3użenie okresu ważnooci tych produktow, w istocie ułatwiają rozpad kreatyny.
Tak wiec kreatynę pijemy od razu albo mieszając w p3ynie albo bezpośrednio wsypując do ust a nastepnie popić i wymieszać w ustach (wtedy nic się nie marnuje).

Pin It on Pinterest