Odp: Gain Bolic 6000 4kg firmy OLIMP- Dobry wybor?

Hades
Keymaster

z jakoscia produktow, Olimpu jest jeden problem cena, jestonas zawysoka co do jakosci. Ostatnimi czasy pojawily się ankiety – badania laboratoryjne wg. których Olimp i Biogenix mialy bardzo dobre wyniki, a niekorzystnie zostaly przedstawione wyniki badan bialek w szczegolnosci produktow sprzerdawanych przez FA czy białka z Dymatize opinie tych badan byly oceniane roznie jedni mowili ze FA sprecjalnie zaniza koszty i daje gorszy gatunkowo towar na Polski rynek, inni ze te badania są niekompetentne gdyz robila je konkurencja itp. Jedni chwalili inni krytykowali – ja sam niewiem co na to powiedziec. To jest troche to samo jak bylo z atakami na ostrowie ze to jest pol produkt a nie typowa proteina itp. Wiadomo by ktos zarobil, ktos musi stracic. Ale moim zdaniem olimp jest drogi i ja tutaj nie pisze o cenach bialek, ale np Knocauta sklad jesli chodzi o kreatynę to nawet ma wiecej odmian(jablczan, ester, orotan) od XPanda i tez wiele dodatkow, a mimo to jest slabszy i to powie kazdy. Wiec chodzi mi o to ze teoria(etykietka) ni jak ma się pozniej to praktyki.

Pin It on Pinterest