Odp: Proszę o Trening dla AMATORA 24 lata 178 cm i 83 kg PORAZKA :/ POMOCY

Hades
Keymaster

Mysle ze poprzednicy maja calkowita racje , wolne ciezary to jest to . Atlas ladnie wyglada ale moze byc tylko dodatkem do treningu na wolnych ciezarach. polecam Ci 3 treningi w tygoniu , po okolo 1 H 45 min  ( w jednym treningu po 2 partie mięśni), ale nie mozna tak poprost napisac nic wiecej , bo nie wiem jak wygladasz , i jakie ewentulane ćwiczenia mog e Ci polecic. jest pelno gazet w kioskach albo mnostwo artykulow na necie, ale nie sugeruj się tym co pisza , bo kazdy organizm reaguje inaczej na poczszegolne ćwiczenia i odzywianie ( dla przykladu jedna osoba ma takie same wymiary i podobna budowe jak Ty i musialaby np: zrobic kilka cyklow kreatynowych + inne suplementy , a Ty np moze będzie poprawial swoja sylwetke jedzac same białko. To takie glupie porownanie ale mam nadzieje ze mnie rozumiesz. Polecam wizyte u dietetyka , nie kazdy przyswaja niektore supklemnenty. Przede wszystkich systematyka , dobry plan treningowy , sporo wody ,ograniczenie się z uzywkami i odpowiedni trening (czasem ludzie cwiczac robia z siebie kaleki .. ).Jesli Cie interesuje prywatna konsultacja to napisz do kogos z forum , mozesz tez do mnie i najlepiej wyslij zdjecie. Cos doradzimy ,a  tak na marginesie to dla wszystkich z forum ….. Wesolych Swiat i szybki i bezpiecznych przyrostow zycze w Nowym Roku !!!!!!!

Pin It on Pinterest