Oplaca się kupowac ?

#28379

Hades
Keymaster

ja nie wiem skad wy bierzecie krazki po 1,5zl za kgprzeciez nawet w odlewni kilogram zeliwa nieuformowany kosztuje 4zla w decatlonie za po 5zl/kg i znajomy co tam pracuje mowi ze to jest po cenie produkcji

Pin It on Pinterest