Pojedynek Gigantow w Lodzi – 28.I.2005

#93714

Hades
Keymaster

uMariusz Pudzianowski: wygraa cztery konkurencje/u

28 stycznia w Hali Sportowej czeka 3odzian widowisko jakiego jeszcze w naszym miescie nie było. O godz. 18 rozpocznie się Pojedynek Gigantow – najsilniejszych ludzi swiata.

Nasz mistrz Mariusz Pudzianowski chce wygraa przynajmniej cztery z siedmiu konkurencji.

– Jestem rekordzista swiata w dwoch konkurencjach, ktore beda rozgrywane w Lodzi: schodach i wnoszeniu kul – mowi Mariusz. – Dobrze mi idzie przeciaganie samochodu. W martwym ciagu radze sobie z cieżarem w granicach 400 kilogramow. D1wigam na barkach coraz wieksze cieżary. mój plan jest taki: chce wygraa przynajmniej cztery konkurencje, a w pozostałych być drugi lub w najgorszym razie trzeci.

– Wykonanie tego planu oznaczaa będzie, że wygra pan Pojedynek Gigantow.

– Nie mysle go przegraa. Ostro trenuje, żeby być optymalnie przygotowanym do zmagan. Konkurencja bowiem będzie wyjatkowo silna. O sukces nie będzie łatwo.

Konkurencje Pojedynku Gigantow

– Przeciaganie na odcinku 30 metrow ważacego 20 ton tira

– Trzymanie samochodow na pochylniach, czyli tzw. Uchwyt Herkulesa

– Za3adunek kul ważacych od 130 do 200 kg na podest

– Schody – wnoszenie po schodach cieżarow od 250 do 320 kg

– Belka Szkocka – przez 2 minuty trzeba podniesa najwieksza liczbe razy belke ważaca 150 kilogramow

– Zegar – trzeba wykonaa jak najwiecej okrażen po obwodzie ko3a z cieżarem 400 kg

– Trojbojowy martwy ciag – podnoszenie cieżaru do pe3nego wyprostu kregos3upa.

Mariusz Pudzianowski podczas imprezy będzie zbiera3 pieniadze na wyczynowy wozek inwalidzki dla poszkodowanego przez los ch3opca, który marzy o tym, że dzieki nowoczesnemu wozkowi będzie mogł graa w koszykowke czy tenisa. Dzieciak uja3 naszego mistrza swoim apelem przes3anym mu przez internet. Stad wzia3 się pomysł tej dodatkowej akcji charytatywnej.

Pojedynek Gigantow, rozgrywany pod patronatem Expressu Ilustrowanego nie mogłby się odbyć bez sponsorow. są nimy firmy: Blachy Pruszynski, GSP Group, Wawin, Gatta, Varitex, Servo Interdruk, Zak3ad Energetyczny Lod1 Teren.

Ci, ktorzy chcieliby przekonaa się na w3asne oczy jak bawi się Mariusz Pudzianowski maja szanse wziaa udział w Balu Sportowcow organizowanym po raz pićty przez klub sportowy Budowlani, który odbedzie się 29 stycznia w Sali Marmurowej Uniwersytetu Medycznego.

Gosciem honorowym balu będzie nasz mistrz Pudzian.

¬rod3o: Express Ilustrowany

Pin It on Pinterest