Pojedynek Gigantow w Lodzi – 28.I.2005

#93425

Hades
Keymaster

Mistrz Pudzian nie ?artuje!
– Pojedynek gigantow coraz bliżej

Mariusz Pudzianowski chce wygraa 3odzki Pojedynek Gigantow, który zgromadzi w Hali Sportowej najsilniejszych ludzi swiata.

Do Lodzi przyjedzie aktualny mistrz swiata strongmanow Ukrainiec Wasyl Wiraszczuk oraz wicemistrz, Litwin Zydrunas Savickas.

W zawodach na Bahamach Pudzian zaja3 trzecie miejsce. Teraz chce pokazaa, że jest lepszy od swoich wielkich rywali.

Nic zatem dziwnego, że intensywnie pracuje nad forma. W swoim domu w Bia3ej Rawskiej ma wszystko, czego potrzeba do treningu strongmana.

Na podworku przerzuca ko3a, d1wiga walizy ważace po 130 kilogramow, wnosi na podest wielkie kule.

Nie ma obawy, nie musi swojego sprzetu trzymaa zamknietego na klucz w magazynie. Nie znajdzie się w Polsce taki siłacz – złodziej, który byłby w stanie ukrasa ten sprzet!

Mariusz uważa, że regularny posiłek to podstawa w3asciwego przygotowania się do zawodow. Swoja diete strongmana opiera na miesie. Dlaczego?

– Mieso dostarcza mnostwo energii. Nie ma sensu przejmowaa się tym, że ma dużo tłuszczu, bo strongman nie musi dbaa o sylwetke, tylko o swoja siłe. Ponadto tkanka tłuszczowa chroni przed kontuzjami, skurczami mięśni. A jesli człowiek przyklada się do treningu, to i tak wszystko spala. Spojrzcie na mnie, nie mam ani grama tłuszczu! – mowi Mariusz.

Pudzian utrzymuje wagę startowa 130 kg, ale może dorzucia kolejne 10 kilogramow, jak to miało miejsce podczas wystepu na turnieju Arnold Classic w Ohio.

Pierwsze sniadanie mistrz jada już o 7 rano. Wtedy ogranicza się do p3atkow z mlekiem i dwoch kanapek. Po treningu na drugie sniadanie zjada gros zalecanych mu przez specjalistow odżywek.

Obiad Pudziana składaa się musi z dwoch dan: zupy i dużej ilośći miesa. Si3acz nie kryje, że ma szczegolna slabosa do… kurczakow pieczonych przez swoja mame. Smakuja mu wyjatkowo. Dlatego potrafi zjesa dwa, trzy za jednym posiedzeniem!

Podwieczorek składa się z jogurtu, torebki ryżu, pieciu bananow i odżywek. Kolacje Mariusz jada trzy godziny przed snem. Wtedy robi sobie solidna jajecznice z szesciu jaj, wypija dwa jogurty, nie zapomina też o zalecanych mu odżywkach.

Potem s3ucha dobrej muzyki, obejrzy film i idzie spaa, aby wczesnym rankiem ruszya do treningowych zajea.

¬rod3o: Express Ilustrowany

Pin It on Pinterest