SIIIIIIIIIILLLLLA BOLIN

#87519

Hades
Keymaster

Substancja czynna siłabolinu jest etylostrenol.

W odro?nieniu od wiekszooci sterydow, ktore są produkowane w innych celach niż te, w jakich wykorzystują je sportowcy, siłabolin jest specjalnym preparatem opracowanym i zoptymalizowanym z myol1 właśnie o sportowcach, a w szczegolnooci o kulturystach. Jest to preparat bardzo popularny w Rosji (jak u nas omnadren) a tam jak wiadomo swego czasu nad dopingiem pracowa3 caly przemys3.
Charakteryżuje się on bardzo dobrymi w3aociwoociami anabolicznymi, a co za tym idzie jest to bardzo dobry środek na mase i siłe. Daje przyrosty porownywalne z omnadrenem, lecz przy znacznie lepszej jakosci mięśni i przy mniej wyrażonych działaniach ubocznych. Dobra praktyka jest stosowanie siłabolinu wraz z jakimo testosteronem. Moze to być prolongatum, testoviron, sustanon lub inny. właśnie w połączeniu z testosteronem siłabolin daje maksymalne działanie anaboliczne.
Pocz1tkującemu kulturyocie w zupelnooci wystarczy 1ml siłabolinu co 4-5dni. Nieco bardziej zaawansowani powinni zmniejszya odstepy czasowe pomiedzy zastrzykami do 2-3 dni. Okres stosowania nie powinien być d3u?szy niż 6 tygodni, gdyż po tym okresie nie wystepuje już tak silne działanie anaboliczne.

Pin It on Pinterest