Test – Podsumowanie str 7

Hades
Keymaster

Dzis po ostatnim dniu treningowym w tym tygodniu. Dzisiaj byly nogi. Nie wiem jak wy ale jak zbliza mi się trening nog to zawsze mam jakie watpliwosci i mozna powiedziec ze lekko się tego treningu obawiam. Czy wy tez macie cos takiego?? Dobra teraz do sedna:Nogi:Wykroki z sztanga 40×10, 40×10, 40×10, 40×10 po pierwszym ćwiczeniu juz mialem miekkie nogi tym bardziej ze tu przewy trwaly ok 40 sek.Przysiady 90×10, 100×10, 110×8, 120×5, 100×8 po pierwszym ćwiczeniu mialem juz nogi jak z gumy tym bardziej sztanga na przysiadach wydawala się ciezsza niz zawsze na 4 serii juz nie mogle i musialem sobie pomagac okrzykami Mc na prostych nogach 80×10, 80×10, 100×10, 100×10 tu po ostatniej serii zrobilo mi się ciemno przed oczami i musialem sobie troche dluzej odpoczac bo myslalem ze odplyne Wspieca na palce 4s do 20W planach mialem jeszcze brzuch ale juz nie bylem w stanie go zrobic :/ trening trwal ok 45min. Brzuch bede musial przenisc na jakis inny dzien. Na dzis to wszystko. Teraz weekend w planach aeroby ale zobaczymy jak to będzie jutro mam ciezki dzien bo mam egzaminy w kazdym badz razie aeroby są w planach, a jak będzie to pozyjemy zobaczymy pozdro

Pin It on Pinterest