Test – Podsumowanie str 7

Hades
Keymaster

I po treningu jak zwykle na pelnych obrotach, ciekawe ile jeszcze tak pociagne (oby jak najdluzej) Dzis zgodnie z planem zrobilem trening barkow oraz tricepsow. Troche jestem zawiedziony na tricepsie ale mysle ze z czasem się rozkreci BarkiWyciskanie z klatki 50×10, 60×10, 70×6 tu jestem zadowolny, tylko szkoda ze nie bylo partnera treningowego bo zrobil bym jeszce 2 powtorzeniaUnoszenie sztangi do brody 40×10, 44×10, 49x8Unoszenie na boki (przeglad stojaka) tu jak zwykle masakra zaczolem od 15×8, 8×8, 5×8 druga i trzecia seria to samo tylko ze do 6 po tym ćwiczeniu mialem barki ciezkie jak kamienie i spompowane na maksa Unoszenie w opadzie 3×15 kiedy spojrzalem do lustra to oczy mialem chocby po przepiciu takie czerwone cieklo zemnie jak ze swiniakaale trening naprawde udany TricepsWyciskanie francuzkie 40×10, 42×8, 45×6 tu troche się zawiodlem bo myslalem ze dam rade wiecej ale coz, glowa do gory i cza zapierniczac ciezej Wyciskanie francuskie hantla 12×10, 15×8 i na ostatnia serie wzialem sobie 8 zeby dopompowac trica Pompki w podporze 20×15, 30×15, 40×12 w ostatniej serie rece lataly mi jak patyki myslaem ze się polamia, ale naszczescie nic takiego się nie stalo Podczas treningu doskwieraly mi zakwasy po wczorajszych plecach ktore ciagle czuje, na lydkach to samo, kiedy na poczatku zrobilem 4 serie wspiec znowu nogi jak z galarety ale trzeba je katowac bo odstaja od reszty. Ogolnie jestem zadowolny jak zwykle z treningu i pompy, intensywnosc tak samo dobra, jeszcze na zakonczenie zrobilem 6 serii brzucha, polknolem 3 tabsy bcaa ktore zapilem carbo i zaraz będzie posilek potreningowy pozdro byki

Pin It on Pinterest