vanadyl

#84824

Hades
Keymaster

Poteguje działanie kreatyny,
aminokwasow, bia3ek i weglowodanow

Wzrost wytrzymałooci i siły

Maksymalny przyrost mięśni i poprawa ich jakosci
poprzez lepsze magazynowanie substancji aktywnych w mięśniu

Poteguje wykorzystanie insuliny w budowie mięśni

Vanadyl jest preparatem zawierającym składniki wspomagające przyrost masy mięśni. Suplement zawiera w każdej tabletce 10 mg siarczanu wanadu, 1000 mg tauryny, 300 mcg pikolinianu chromu i 35 g glukonianu cynku.
Siarczan wanadu i pikolinian chromu są ważnymi substancjami regulującymi metabolizm weglowodanow i insuliny. Pikolinian jest najlepiej przyswajalnym przez organizm zwi1zkiem chromu, który w owietle ostatnich badan pozwala na skuteczne pozbycie się tkanki tłuszczowej, przy jednoczesnym przyroocie masy mięśniowej. Przyspiesza także tworzenie glikogenu, nasila transport aminokwasow do mięśni oraz zmniejsza katabolizm potreningowy. Siarczan wanadu imituje działanie insuliny, wpływa na poprawe wchłaniania weglowodanow. Ponadto uwrażliwia receptory insulinowe w komorkach mięśniowych, wpływa na lepsze wykorzystanie glukozy do nape3niania zapasow glikogenu w mięśniach i rownież stymuluje odkładanie aminokwasow do komorek mięśniowych. Tauryna jest składnikiem podobnym do aminokwasow, który wystepuje w wiekszych koncentracjach w mięśniach, w1trobie, mozgu i centralnym układzie nerwowym. Obok spożycia bezpooredniego organizm może syntetyzowaa tauryne z aminokwasow metioniny i cysteiny. W wolnej formie wystepuje w mięśniach na drugim miejscu po glutaminie i jest ważnym regulatorem gospodarki elektrolitow, b3on komorkowych i wielu ważnych funkcji metabolicznych. Tauryna bierze udział w trawieniu tłuszczy, sytezie soli kwasow ?o3ciowych i adsorbcji witamin A,D,E,K. Przypuszcza się, że tauryna poprawia uwodnienie komorek mięśniowych. Ponieważ wszystkie procesy biochemiczne zachodz1ce w organizmie, a wiec rownież przyrost masy mięśni, najlepiej przebiegają w roztworze cieczy, tauryna, szczegolnie w połączeniu z siarczanem wanadu i pikolinianem chromu stwarza idealne warunki dla rozwoju masy mięśni. Cynk natomiast jest składnikiem wielu enzymow bior1cych udział w prawidlowym funkcjonowaniu organizmu. Pierwiastek ten jest niezbedny do budowy tkanki mięśniowej, przemian witaminy A, produkcji czerwonych krwinek oraz wielu procesow immunologicznych.
Tabletki Vanayl są time released , dzieki czemu składniki preparatu uwalniane są przez d3u?szy czas w ro?nych stanach ph i działają skuteczniej. Suplement powinien być stosowany cyklicznie (najlepiej przez około 6 tygodni razem z KTP Creatine, poźniej co najmniej 4 tygodnie przerwy). Pozytywne efekty widoczne są już po 2-3 tygodniach przyjmowania preparatu.

Wartooa od?ywcza 100 g 1 tabletka
Białko 53,3 g 800 mg
T3uszcz 4,9 g 73,5 mg
Weglowodany 0 g 0 mg

Tauryna 1000 mg
Cynk 5 mg
Vanadylsulfat 10 mg
Pikolinian chromu
(w tym chromu) 0,3 mg
(0,036 mg)

Wartooa energetyczna
1093 kJ
257 kcal
16 kJ
3,9 kcal

Sposob użycia:
Tabletki Vanadyl powinny być przyjmowane razem z posiłkami według nastepującego schematu:
3 tabl. dziennie – przy masie ciała do 70 kg
4 tabl. dziennie – przy masie ciała do 80 kg
5 tabl. dziennie – przy masie ciała przekraczającej 80 kg
Produkt powinien być przyjmowany przez okres 2 miesiecy, po czym należy zrobia przerwe 14-30 dni.
Stosowaa okresowo pod kontrol1 lekarza.

Tu masz wszystko co CIe interesuje 😕 I nastepnym razem jak czegos nie wiesz to zobacz jaki ma opis w sklepie na stronie http://www.megapower.pl 😐

Pin It on Pinterest