Gdzie można oglądać MMA?

Mieszane sztuki walk to coraz popularniejszy sport nad Wisłą. Wszystko za sprawą polskich zawodników za granicą oraz rodzimych organizacji, które popularyzują ten sport w kraju. Na początku roku czeka nas sporo emocji, gdyż w marcu odbędą się dwie ważne gale – KSW 47 i FEN 24. Z kolei w lutym będzie można obejrzeć gale UFC. Gdzie najlepiej oglądać transmisje?

Rodzime organizacje MMA

Największe zainteresowanie wzbudzają z pewnością polskie gale z udziałem świetnych, krajowych zawodników MMA. W KSW oglądać można m.in. Borysa Mańkowskiego, Mariusza Pudzianowskiego, Mateusza Gamrota, Marcina Wrzoska czy Artura Sowińskiego. Fani tego sportu mają możliwość oglądania gal największej organizacji MMA w Polsce na kilka sposobów – mogą wykupić stream online na stronie organizacji lub dostęp w aplikacji umożliwiającej transmisję. Kogo obejrzymy 23 marca na gali w Łodzi? W walce wieczoru spotka się najsilniejszy człowiek świata, czyli Mariusz Pudzianowski z Szymonem Kołeckim. To starcie wywołuje sporo emocji, dlatego z pewnością warto je zobaczyć. Po dłuższej przerwie do klatki powróci też Borys Mańkowski, naprzeciw którego stanie Du Plessis. Na razie inne nazwiska nie są jeszcze znane. Z kolei organizacja FEN swoją 24. galę organizuje na warszawskim Torwarze 16 marca – poza walkami MMA można tam obejrzeć również starcia w formule K1. W tym przypadku również istnieje możliwość wykupienia transmisji online.

Gala UFC

Największa organizacja MMA w USA swoje gale organizuje stosunkowo często. 2 lutego będzie można podziwiać zmagania Assuncao z Moraesem, czyli drugie spotkanie tych zawodników. 10 lutego w Australii staną ze sobą do walki Whittaker oraz Gastelum. Początek roku zapowiada się więc niesamowicie interesująco dla wszystkich fanów MMA. Gale UFC można oglądać na kilka sposobów – jednym z nich, tak jak w przypadku większości organizacji, jest wykupienie sobie jednorazowej transmisji online. Jednak na szczęście osoby posiadające różne pakiety telewizji mogą podziwiać zmagania na żywo w Polsacie Sport oraz Polsacie Sport Fight (program podpisał umowę z UFC 20 stycznia 2018 na 3 lata transmisji gal). Dzięki temu polscy fani mają dostęp do najlepszych światowych gal MMA bez żadnych ograniczeń! Jedyną wadą jest późna pora transmisji (gale najczęściej odbywają się w USA).

Poprzednie gale

Co jeżeli przegapiliśmy transmisję? W Polsacie Sport można natrafić na powtórki różnych gal, zarówno KSW, FEN, jak i UFC. Co prawda, najczęściej są to zmagania sprzed kilku lat, ale dla fanów opcja odświeżenia sobie ciekawych walk z poprzednich sezonów z pewnością okaże się interesująca. Co więcej, niektóre aplikacje i serwisy streamingowe również umożliwiają obejrzenie powtórek. Z kolei organizacja UFC przed swoimi ważnymi galami często udostępnia za darmo poprzednie walki zawodników, aby wypromować zbliżające się wydarzenie, dlatego warto śledzić zarówno ich stronę, jak i profile w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest