Mariusz Pudzianowski trenuje… walca

Szyk i gracja. Kto podejrzewałby o te cechy najsilniejszego człowieka świata, który potrafi przerzucić na siłowni kilka ton dziennie? A jednak! Mariusz Pudzianowski w pocie czoła trenuje przed swoim debiutem w „Tańcu z gwiazdami”, a „Fakt” zamieścił zdjęcia roztańczonego Pudziana. Co sądzisz o występie Pudziana w Tańcu z Gwiazdami ?

Znany na całym świecie ze stalowych mięśni i niewiarygodnej wytrzymałości Mariusz w tym treningu nie może za bardzo korzystać ze swoich atutów. Jego piękna partnerka Magda Soszyńska-Michno wkłada wiele wysiłku w to, by nadać jego krokom lekkość – czytamy w „Fakcie”. Początki były ciężkie, bo Pudzian kilka razy boleśnie przydeptał stopy Magdy, ale z dnia na dzień jest coraz lepiej. Mariusz szybko opanowuje podstawowe kroki i wszystko wskazuje na to, że na parkiecie będzie poważnym kandydatem do zdobycia Kryształowej Kuli – uważa bulwarówka.

Na razie Mariusz opanował dwa tańce. W walcu, który zaprezentuje w pierwszym odcinku, czuje się już bardzo mocno, teraz ostro pracuje nad zmysłowym tangiem. Jak 132-kilogramowy siłacz wypadnie przed publicznością i jak oceni go jury – zobaczymy już 2 marca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest