Mass ATTACK – opinie i działanie, a także efekty przekonują że to najczęściej polecany produkt na masę w 2017r

Wiele jest na rynku produktów, które reklamują się jako skuteczne środki pozwalające na rozbudowę masy mięśniowej, bez negatywnego efektu powiększania tkanki tłuszczowej. Nie wszystkie z nich jednak rzeczywiście działają – a zatem ich zażywanie kończy się często rozczarowaniem klientów.

Mass ATTACK a skuteczna budowa masy
Mass ATTACK jest inny – to suplement diety, który wspiera organizm w walce o lepszą sylwetkę. Wspiera w budowaniu i kształtowaniu tkanki mięśniowej, jak też pomaga pozbyć się zmęczenia potreningowego, które co prawda jest normalne przy intensywnym wysiłku, lecz z drugiej strony niestety odbiera ochotę na kolejne treningi. Mass ATTACK jest zatem produktem przeznaczonym specjalnie dla sportowców oraz tych osób, które rozpoczynają dbanie o własną sylwetkę. To suplement dla aktywnych fizycznie, który będzie stanowił znakomite dopełnienie diety oraz ćwiczeń.

Gratis do suplementu Mass ATTACK.
Wszyscy, którzy zdecydują się na zakup suplementu diety Mass ATTACK, mają okazję zasięgnąć profesjonalnej porady i uzyskać wsparcie od ekspertów. Do każdego produktu Mass ATTACK dołączany jest bowiem indywidualnie dla każdego opracowany plan dietetyczny na 30 dni, przygotowany na podstawie wypełnionych przy zamówieniu ankiet, a także profesjonalnie napisany poradnik treningowy, dzięki któremu rozwój siły i przyrost jakościowej masy mięśniowej będą przyjemnością.

Obydwa te dodatki to gratisy do suplementu Mass ATTACK. Jako że suplementy posiadają jedynie funkcję wspomagającą i trzeba ćwiczyć oraz zdrowo się odżywiać, żeby uzyskać najlepsze efekty – można zyskać wiedzę o właściwej diecie, sposobie trenowania oraz suplementacji.

Suplement diety Mass ATTACK pomoże osiągnąć wymarzoną sylwetkę, większe mięśnie i spalić tłuszcz.

Składniki suplementu Mass ATTACK
Suplement diety Mass ATTACK może się pochwalić naprawdę ciekawym składem. Wśród substancji, które zawiera, można wymienić choćby liczne witaminy, ale również aminokwasy BCAA. Cała mieszanka została tak dobrana, by doskonale spełniać swoją rolę wspomagającą, dzięki czemu rzeczywiście jest skuteczna.

Składniki Mass ATTACK to:
– Tłuszcz (1,5 g);
– Węglowodany (43 g);
– Białko (50 g);
– L-leucyna (2600 mg);
– L-walina (1760 mg);
– L-izoleucyna (1580 mg);
– Kreatyna (czysta z 3 form – w ilości 6300 mg);
– Kolagen hydrolizowany (5000 mg);
– Tauryna (4000 mg);
– Fitosterole (190 mg);
– Witamina B1 (0,35 mg);
– Witamina B2 (0,45 mg);
– Niacyna (4,4 mg);
– Witamina B6 (0,4 mg);
– Foliany (110 μg);
– Witamina E (3,3 mg);
– Witamina C (24 mg);
– Witamina B12 (0,8 μg);
– Biotyna (15 μg);
– Kwas pantotenowy (3 mg).

Działanie suplementu Mass ATTACK
Mass ATTACK składa się z wielu przydatnych składników, które wspomagają regulację pracy wielu układów i narządów, a także wpływają pozytywnie na cały organizm człowieka. Warto wymienić choćby kilka z nich:
– witamina B6 wpływa na metabolizm białek i glikogenu oraz bierze udział w prawidłowym pozyskiwaniu energii w procesach metabolicznych;
– witamina B12 pozwala uporać się z uczuciem zmęczenia i znużenia;
– witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu, by zapewnić prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych;
– witamina E przyczynia się do ochrony składników komórkowych przed uszkodzeniem oksydacyjnym;
– biotyna wpływa na metabolizm makroskładników i energetyczny;
– białko wpływa na wzrost masy mięśniowej;
– aminokwasy BCAA (L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna) stanowią doskonałe wsparcie przy budowaniu masy mięśniowej oraz wpływają na lepsze spalanie tkanki tłuszczowej, jak też na eliminację zmęczenia występującego po treningach;
– aminokwas hydroxyprolina wpływa na regenerację tkanki łącznej, wspomagając ochronę stawów, które nie przywykły do zbyt intensywnego wysiłku;
– fitosterole wspomagają zdrową gospodarkę hormonalną (przyczyniają się również do zwiększenia produkcji testosteronu) i zapobiegają blokowaniu naturalnego dla sportowców metabolizmu powysiłkowego.

Przyjmowanie suplementu Mass ATTACK
Suplement diety Mass ATTACK przeznaczony jest do stosowania przez osoby dorosłe. Jeśli chodzi o sposób zażywania, Mass ATTACK należy przyjmować zarówno w dni treningowe, jak i te, kiedy się nie ćwiczy: w przypadku tych pierwszych – do 15 minut po skończonym treningu, a w dni bez treningu – między posiłkami. Jedną porcję (czyli 50 gramów, co odpowiada 5 miarkom) należy rozmieszać w zamkniętym naczyniu z mlekiem lub wodą.

Warto jeszcze dodać, że Mass ATTACK to suplement diety chętnie wybierany przez klientów. A trzeba wiedzieć, że wśród nich można znaleźć również popularnych sportowców z Polski i świata. Firma dba o całą produkcję, a także posiada rozwinięte działy zajmujące się badaniami – prowadzi zresztą wiele wiarygodnych analiz. Dzięki temu wciąż utrzymuje się w czołówce, ponieważ cały czas poszukuje nowych rozwiązań, testuje nowe składniki, które jeszcze lepiej będą spełniać swoją wspomagającą rolę, a także bierze pod uwagę nowe odkrycia. Technologicznie stoi na bardzo zaawansowanym poziomie, ponieważ wykorzystuje w pracy nowoczesne urządzenia. Wszyscy kupujący mogą mieć zatem pewność, że Mass ATTACK jest doskonałym suplementem diety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest