Mass Extreme – recenzja

Wielu mężczyzn trudni się budową masy mięśniowej. Panowie pragną posiadać atletyczną, umięśnioną sylwetkę, bo ta uznawana jest powszechnie za atrakcyjną. Niestety, zbudowanie masy mięśniowej to zadanie arcytrudne, których finalizacją poszczycić może się niewielki odsetek mężczyzn. Wszakże, należy zadbać o regularny trening, dietę i suplementację. Proces budowy masy mięśniowej nierzadko wymaga od nas całkowitej zmiany trybu życia – rezygnacji z używek, regularnego rytmu dobowego i kontroli tego, co jemy.

Suplementacja – wsparcie dla osób, które budują masę mięśniową
Niemal każdy kulturysta korzysta z suplementów diet. To rozwiązanie powszechne, które pozwala poprawić efektywność jadłospisu oraz planu treningowego o kilkanaście-kilkadziesiąt punktów procentowych.

Odżywki działają w przeróżny sposób. Jedne są zwykłym uzupełnieniem (wartości odżywczych), inne wspomagają procesy anaboliczne. Dzisiaj pragniemy przedstawić jeden z najsilniej działających preparatów na rynku, a mianowicie – Mass Extreme.

Mass Extreme – co to jest?
Pierwsze słyszysz? Nic dziwnego! Mass Extreme to produkt, który od niedawna dostępny jest na polskim rynku. Znacznie lepiej rozpoznawalny jest zza oceanem, gdzie korzysta z niego wielu profesjonalistów.

W Polsce również sięgają po niego zawodowi kulturyści. Poleca go sam Tomasz Kornalewski – wielokrotny Medalista Mistrzostw Świata w kulturystyce klasycznej. Określa go nawet mianem „absolutnego numeru 1” wśród preparatów na masę mięśniową.

Mass Extreme – skład i działanie
Bardzo wysoka skuteczność Mass Extreme to przede wszystkim zasługa jego składu. Produkt ten oparty jest na sześciu podstawowych składnikach, a mianowicie:

Ekstrakt Fenugreek
Kwas fosfatydowy
Kwas 4-Amino Butanowy
5-Deoksy-Adenozylokobalamina
Kwas D-asparaginowy
Ekstrakt Korzenia Maca
Trudno szukać tak unikalnej kompozycji wśród innych preparatów tego temu.

Mass Extreme nie jest typowym produktem „na masę” jakich wiele. To środek, który nie tylko dostarcza odpowiednie składniki do organizmu i zwiększa procesy anaboliczne. Odpowiada także za stymulację kinazy mTOR, która odpowiada za regulację wzrostu włókien mięśniowych.

Według naukowców z Uniwersytetu Tampa na Florydzie, składniki Mass Extreme pozwalają zwiększać ilość masy mięśniowej w skali miesiąca o 2,4 kilograma.

Mass Extreme – czy warto?
Jeśli Twoim celem jest rozbudowa masy mięśniowej, zwiększenie siły i wytrzymałości tlenowo-krążeniowej, to w naszej opinii – nie ma lepszego i efektywniejszego preparatu na budowę masy mięśniowej aniżeli Mass Extreme.

To środek, który działa silnie, ale i przy tym jest w pełni bezpieczny. Nie powoduje reakcji niepożądanych. Stosować go może niemal każdy, kto trudni się sportami wymagającymi dużych nakładów energetycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest