Metanabol – działanie, opis, dawkowanie

METANABOL – daje dość szybko pokaźną masę 5-10 kg i siłę (do 20 kg w wyciskaniu na ławce) po jednym cyklu. OCZYWIŚCIE PRZY DOBRYM ODŻYWIANIU. Utrzymuje dodatni bilans azotowy i zwiększa syntezę białka (dodatni bilans azotowy znaczy tyle, że mięśnie rosną).

 

Artykuł dotyczy Metanabolu w postaci 1 tabletka=5mg

99% osób w Polsce swoja przygodę ze sterydami zaczyna właśnie od metanabolu. Dlatego jego opis różni się od opisu innych sterydów w tym dziale. Nie jest specjalnie długi, ale myślę, że dość konkretny. Życzę miłej lektury, dużych przyrostów i zdrowej wątroby.

METANABOL

Daje dość szybko pokaźną masę 5-10 kg i siłę (do 20 kg w wyciskaniu na ławce) po jednym cyklu. Oczywiście przy dobrym odżywianiu. Utrzymuje dodatni bilans azotowy i zwiększa syntezę białka (dodatni bilans azotowy znaczy tyle, że mięśnie rosną). Mówiąc prościej powoduje, że cokolwiek zjemy organizm wspólnie z metka próbuje powiększyć nasze bicepsy. Dlatego tak ważne jest dobre odżywianie. Masa jest średniej jakości w zależności od dawek i czasu przyjmowania może wystąpić zatrzymanie wody, co wiąże się ze spadkiem masy po cyklu. Metanabol działa toksycznie na wątrobę, dlatego długość i częstotliwość stosowania metanabolu jest ograniczona. Stosując środki osłonowe i regenerujące wątrobę można jednak bardzo ograniczyć ryzyko jej ciężkiego uszkodzenia. Po cyklu z metanabolem należy odblokować się Clomidem

Stosunek ceny do masy i siły uzyskiwanej na metanabolu jest rewelacyjny, okupiony jednak skutkami ubocznymi. Nad którymi nie będę się rozpisywał wiadomo tylko, że są takie jak przy innych sterydach o silnym działaniu androgennym.

JAK BRAĆ METANABOL?

Metanabol przyjmujemy w zależności od zaawansowanie od 2 do 5 tabletek dziennie przez okres 4-8 tygodni. Ja nie polecam dłużej niż 6 tygodni.

Na szczęście nie obowiązuje już stara zasada że należy brać 1 tabletkę na 10 kg wagi ciała.

Przyjmujemy równomiernie w ciągu dnia w dawkach podzielonych to znaczy:, jeśli mam zażywać 4 tabletki dziennie to nie wszystkie 4 do obiadu tylko 4 razy po jednej tabletce. Tabletki kruszymy, aby szybciej się wchłaniały. Tabletki przyjmujemy do posiłków, nigdy na pusty żołądek.

METANABOL STOSUJEMY RAZEM Z DIETĄ WZBOGACONĄ W BIAŁKO!

Podczas cyklu chronimy naszą biedną wątrobie jakimś lekiem zawierającym Sylimarol, np. Sylivit 150 lub Sylimaryna czyli wyciąg z Ostropesta Plamistego i wspomagamy jej regenerację Hepatilem.

Popularne jest łączenie metanabolu z jakimś testosteronem dla lepszego efektu! Zresztą testosteron to podstawa prawie każdego cyklu. Nie łączy się metanabolu z innym sterydem w tabletkach np. Winstrolem bo tego nasza wątroba mogłaby już nie wytrzymać.

Stosujemy piramidkę na początku cyklu stopniowo zwiększamy ilość zażywanych tabletek aż dojdziemy do dawki maksymalnej na koniec cyklu stopniowo przez kilka dni zmniejszamy ilość zażywanych tabletek.

PRZYKŁADOWE CYKLE

Dawki zalecane przeze mnie są małe, ale uważam, że wystarczające i rozsądne. Należy zaczynać od małych dawek i zwiększać, gdy efekty nie będą zadowalające. Na noc stosujemy Hepatil a w ciągu dnia Sylivit czy Sylimarynę, kompleksy witamin i DOBRZE SIĘ ODŻYWIAMY dostarczając organizmowi dużo białka

DLA POCZĄTKUJĄCYCH:

1-2-2-1 – w pierwszym i czwartym tygodniu zażywamy 4 razy po ¼ tabletki w drugim i trzecim 4 razy po ½ tabletki. Podobne cykle, ale coraz mocniejsze 1-2-3-2-1 2-3-3-2 2-3-3-3-2
Można tak zwiększać dzienna dawkę i wydłużać cykl aż dojdzie się do 5 tabletek dziennie i 6 tygodni utrzymywania tej dawki, czyli:

Pierwszy tydzień – 1 tabletka w poniedziałek do 5 w niedziele
2, 3, 4, 5 tydzień po 5 tabletek dziennie
6 tydzień od 4 tabletek w poniedziałek do 1 w niedziele

Taki cykl już daje sporo masy i siły jednak nie jest nieszkodliwy dla organizmu. Koniecznie po zakończonym cyklu, należy się odblokować.

Przeczytaj również: Metanabol – skutki uboczne

135 komentarzy do “Metanabol – działanie, opis, dawkowanie

  1. jak ktos was wylapie z ruskia meta nieoczyszczona to powodzenia… bo ten koks robi taki rozpierdol w ciele ze pojecia nie macie do tego trzeba miec normalny rozum… tylko angielska oczyszczona nadaje sie do mieszania z odzywkami a nie to… tego nie da sie kupic na targowisku… tylko od bezposredniego czlowieka ktory sie tym zajmuje a poza tym juz tego nie produkuja bo brako trupow w rosji do takiej duzej produkcji

  2. najpierw powiem kurczaczkom co pisza ze metka nie dziala /// MACIE NAPEWNO MNIEJ NIZ MOWICIE A WOZICIE SIE JAK WOZKI PO BIEDRONCE//// metka dziala i kazdy powinien z nia zaczynac a ze ma skutki uboczne hm co teraz ich nie ma/// dobry trening sen po nim i odpowiednia dieta polaczona z 60g dziennie metki dake zajebiste efekty////pozdrawiam was kurczaczki pa 😀 :trening:

  3. Witam może to dziwne , ale szukam metki przez neta oczywiście tanio bo nie stać mnie na drogie cykle gg 28270990 i nie ma lipy SIŁA

  4. Jeszcze 100 tabsów kosztuje 40 zł /? pamiętam jak kupowałem z 10 lat temu to po tyle stała “metka” 🙂

  5. Przeciez chodzi o to, ile mg substancji dostarczasz organizmowi, a nie liczenie w tabletkach. No bo co jesli ktos ma metke 5mg/tab a inny 10mg/tab a ja mialem doczynienia nawet z 50mg/tab. Więc cos tu jest mie tak

  6. Poprawione, dzięki za zwrócenie na to uwagi. Wszystkie zawarte informacje w powyższym artykule dotyczą Metanabolu w postaci: 1 tabletka = 5 mg.

  7. Witam serdecznie chciał bym kupić metanabol ale nie mam od kogo kupić ktoś coś będę wdzięczny

1 2 3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest