Fabryka Siły
Treningi Diety Suplementy
Odchudzanie Nastolatek Lifestyle
Motywacja Forum Rekomendacje

Przeglądający wątek: 1 Anonimowi
bobson1990  
pytanie... #1
mam takie pytanie czy w polsce odbywaja się zawody strogman dla juriorow? wiadomo na mniejszych ciezarach i pod wzgledem wagi? jak tak to Proszę o informacje na ten temat pozdro
kj-19871  
pytanie... #2
Czy strong man to nie wiem ale duzo się slyszy o zawodach typu wyciskanie i takie tam .. nadawno byl z tym temat poszukaj
Giera  
pytanie... #3
poszukaj na necie, pewnie są organizowane takie zawody. Niedawno u mnie w miescie byly takie zawody dla mlodziezy
kj-19871  
pytanie... #4
Giery nie wpuscilibo jeste za duzy i obawiali się z enie bedize na niego mocnego
Giera  
pytanie... #5
kurde no i się wydalo /0 /
Adams  
pytanie... #6
na stronie kurasia chyba jest ogloszenie, ze jest kat do 95 kg, ale z tego co wiem, to podnosza tam i tak duże ciezary i jesli masz 16 lat to jestes bez szans
Koxu55
Koxu55
  • Dopiero dołączył
  • Dopiero dołączył
  • Grupa: Zarejestrowany/a
  • Wysłano: 2013/7/25 14:10
Re: pytanie... #7
Jakie poleciacie najlepsze i najdroższe odżywki? Wychodzę z założenia, że na takich rzeczach nie mozna oszczędzać
dominik99
dominik99
  • Dopiero dołączył
  • Dopiero dołączył
  • Wysłano: 2013/7/25 18:48
Re: pytanie... #8
Zapraszam do oglądania programu "Harlem Strongman Champions League" na TVR. Piątek, godz. 18.05.
Zapowiedź odcinka: https://www.youtube.com/watch?v=Dc2kCe ... =UUk-HAR8wcApN-92W-JDJRsg
Kosmicza3
Kosmicza3
  • Dopiero dołączył
  • Dopiero dołączył
  • Miasto Gdańsk
  • Wysłano: 2016/1/19 5:31
Re: pytanie... #9
Cytat:

Anonim pisał(a)):
poszukaj na necie, pewnie są organizowane takie zawody. Niedawno u mnie w miescie byly takie zawody dla mlodziezy

Gdzie mieszkasz? Ciekawe były te zawody?