Fabryka Siły
Treningi Diety Suplementy
Odchudzanie Nastolatek Lifestyle
Motywacja Forum Rekomendacje

Przeglądający wątek: 1 Anonimowi
leo  
6 dniowy trening na mase #1
1- "Dzien" Klatkalawka plaska,hantleskosna (do gory) sztangaskosna (na dol) rozpietkiprzenoszenielydki stojac2-"dzien" barkizolnierskie stojac ,do przoduzolnierskie siedzac,tylw opadzie na bokiunoszenie przodem dwoma rekami jednego hantla(na wyciagu)sciaganie lopatek,hantle3-"dzien" biclamana stojaclamana stojac waskomlotkowobrzuch4-"dzien" nogiwykroki ze sztangawyciskanieprostowanieuginanielydki siedzac5-"dzien" plecypodciaganie do klatkisciaganie drazka z za karkwioslowanie ze sztangamartwy ciagwzniosy na krzesle rzymskim6-"dzien" tricfrancuz lamana lezacw pochyleniu,prostowanie ramieniapompki odwrotne na lawkach(z ciezarem)brzuch7-"dzien" masaz (jak bede dobry dla zony  wszystko: rozgrzewkowy +10,8,8,6.  przerwa 2 min.zawsze robilem 3 albo 4 razy w tygodniu.trzeba wreszcie cos nowego wyprubowac .opinie  i krytyka mile widziane   . raptor,mieszaj(ale jak cos zmienisz napisz ,dlaczego)tak jak ostatnio.
Raptor  
Odp: 6 dniowy trening na mase #2
Staz dosc dlugi wiec mozesz sobie pozwolic na trenowanie 6 razy w tyg1- "Dzien" Klatkalawka plaska,hantle  skosna (do gory) sztangaskosna (na dol) rozpietki przenoszenie   /dublujesz ćwiczenie albo rozpietki, albo przenoszenia/lydki stojac2-"dzien" barkizolnierskie stojac ,do przoduzolnierskie siedzac,tyl /dublujesz ćwiczenie, wywal wyciskanie zza glowy gdyz jest bardziej/ kontuzjogenne niz z klatyw opadzie na bokiunoszenie przodem dwoma rekami jednego hantla(na wyciagu) /wywal za duzo serii na przedni akton/sciaganie lopatek,hantle  /wywal, zamien na unoszenie bokiem w gore/3-"dzien" biclamana stojac  /gryf prosty 3 serie/lamana stojac wasko  3 seriemlotkowo 4 seriebrzuch  4-"dzien" nogiwykroki ze sztangawyciskanieprostowanieuginanielydki siedzac5-"dzien" plecypodciaganie do klatkisciaganie drazka z za karkwioslowanie ze sztangamartwy ciagwzniosy na krzesle rzymskim  /wywal/6-"dzien" tricfrancuz lamana lezacw pochyleniu,prostowanie ramieniapompki odwrotne na lawkach(z ciezarem)brzuch7-"dzien" masaz (jak bede dobry dla zony  1 dzien - klata2 dzien - nogi 3 dzien - barki4 dzien - plecy5 dzien - biceps6 dzien - triceps7 dzien - wolne1 dzien - klata2 dzien - plecy3 dzien - triceps4 dzien - nogi5 dzien - biceps6 dzien - barki7 dzien - wolne1 dzien - klata2 dzien - biceps 3 dzien - barki4 dzien - plecy5 dzien - triceps6 dzien - nogi7 dzien - wolnebrzuch dowolnie 3/4  razy w tygDLACZEGO EMOTY NIE DZIALAJA, POGRUBIENIA ITP.DLACZEGO EMOTY NIE DZIALAJA, POGRUBIENIA ITP.DLACZEGO EMOTY NIE DZIALAJA, POGRUBIENIA ITP.DLACZEGO EMOTY NIE DZIALAJA, POGRUBIENIA ITP.
leo  
Odp: 6 dniowy trening na mase #3
1- "Dzien" Klatkalawka plaska,hantle  skosna (do gory) sztangaskosna (na dol) rozpietki przenoszenie  /dublujesz ćwiczenie albo rozpietki, albo przenoszenia/(((niejest to troche inne ćwiczenie?jezeli naprawde się myle ,to co bys wstawil?)))lydki stojac2-"dzien" barkizolnierskie stojac ,do przoduzolnierskie siedzac,tyl /dublujesz ćwiczenie, wywal wyciskanie zza glowy gdyz jest bardziej/ kontuzjogenne niz z klatyw opadzie na bokiunoszenie przodem dwoma rekami jednego hantla(na wyciagu) /wywal za duzo serii na przedni akton/sciaganie lopatek,hantle  /wywal, zamien na unoszenie bokiem w gore/(((ćwiczenie 1i4 jest na przod,2i3 tyl,5 kaptury.czy się myle? jak bys to ustawil zeby zrobic cale barki?)))3-"dzien" biclamana stojac  /gryf prosty 3 serie/  (((bic i tric trenuje w domu,mam tylko lamana.3serie znaczy 10,8,6 ? oczywiscie + jedno rozgrzewkowe . jeszcze pytanko do bica i trica ,zostawic 3 ćwiczenia,czy jeszcze jedno dozucic?)))lamana stojac wasko  3 seriemlotkowo 4 seriebrzuch  4-"dzien" nogiwykroki ze sztangawyciskanieprostowanieuginanielydki siedzac5-"dzien" plecypodciaganie do klatkisciaganie drazka z za karkwioslowanie ze sztangamartwy ciagwzniosy na krzesle rzymskim  /wywal/(((dlaczego?)))6-"dzien" tricfrancuz lamana lezacw pochyleniu,prostowanie ramieniapompki odwrotne na lawkach(z ciezarem)brzuch(((jak widzisz robie to wszystko w 6 dni, co inni w 3 albo 4 .cos do kazdego dnia dorzucic,nie jest za malo?,czy tak zostawic?)))
Raptor  
Odp: 6 dniowy trening na mase #4
przenoszenie   /dublujesz ćwiczenie albo rozpietki, albo przenoszenia/(((niejest to troche inne ćwiczenie?jezeli naprawde się myle ,to co bys wstawil? są to inne ćwiczenia, ale w podobny sposob dzialaja na klate (roznica istnieje w plaszczyznie ruchu odpowiednio w czolowej i strzalkowej) wiec nie ma sensu robic 2 razy to samo. Co bym wstawil?? juz napisalem albo rozpietki, albo przenoszenia.lydki stojac2-"dzien" barkizolnierskie stojac ,do przoduzolnierskie siedzac,tyl /dublujesz ćwiczenie, wywal wyciskanie zza glowy gdyz jest bardziej/ kontuzjogenne niz z klatyw opadzie na bokiunoszenie przodem dwoma rekami jednego hantla(na wyciagu) /wywal za duzo serii na przedni akton/sciaganie lopatek,hantle  /wywal, zamien na unoszenie bokiem w gore/(((ćwiczenie 1i4 jest na przod,2i3 tyl,5 kaptury.czy się myle?))) Tak myslisz się po raz kolejny. Wyciskania dzialaja na przedni i na srodkowy akton, a ćwiczenia w opadzie oraz podciaganie sztangi wzdluz T na tyl (na przedni i srodkowy rowniez), ale sciaganie lopatek kojarzy mi się z calkiem innym cwiczeniem wiec jakies nieporozumienie zle opisales ćwiczenie, zamien na unoszenie bokiem i dorzuc szrugsy ze sztanga stojac3-"dzien" biclamana stojac  /gryf prosty 3 serie/  (((bic i tric trenuje w domu,mam tylko lamana.3serie znaczy 10,8,6 ? oczywiscie + jedno rozgrzewkowe . jeszcze pytanko do bica i trica ,zostawic 3 ćwiczenia,czy jeszcze jedno dozucic?))) - moze byc 12 10 8 lub 10 8 6 na bic i tric, 10 serii wystarczy (max 12) gdyz są to bardzo male grupy mięśniowe wiec tak sobie to poukladaj abys nie przekraczal tej max liczby serii.lamana stojac wasko  3 seriemlotkowo 4 serie5-"dzien" plecypodciaganie sciaganie drazka z za karkwioslowanie ze sztangamartwy ciagwzniosy na krzesle rzymskim  /wywal/(((dlaczego?))) a to dlatego gdyz prostownik swoje juz dostal podczas wioslowania (praca w skurczu izometrycznym) i MC (((jak widzisz robie to wszystko w 6 dni, co inni w 3 albo 4 .cos do kazdego dnia dorzucic,nie jest za malo?,czy tak zostawic?))) czym mniej tym lepiej w twoim przypadku gdyz regeneracja jest bardziej zaburzona niz w zwyklych treningach 2/3/4 dniowych.
leo  
Odp: 6 dniowy trening na mase #5
dzieki za odpowiedz.jeszcze jedno.jak wyrzuce np.przenoszenie,to zostana 3 ćwiczenia.chce 4.moze tak byc?zeby kazdy miesien byl zadowolony?plaska ,hantleskos do gory sztangaskos na dol  sztangarozpietki
bobek39  
Odp: 6 dniowy trening na mase #6
leo wydaje mi się ze 3 wyciskania to za duzo niedasz rady dobrze tego zrobic
leo  
Odp: 6 dniowy trening na mase #7
3 ćwiczenia na klate robisz tez z barkami albo z bicem.tu robie klate w jeden dzien.mysle ze 4 ćwiczenia są ok.no,to jak byscie sama klate w jeden dzien robili?
leo  
Odp: 6 dniowy trening na mase #8
I co,nikt nie ma pomyslu na sama klate w jeden dzien?
Raptor  
Odp: 6 dniowy trening na mase #9
Mozesz zrobic 3 wyciskania jesli jest to konieczne. Staz solidny wiec na pewno dasz rade.Wreszcie mogę się zalogowac po tyg. przerwy
leo  
Odp: 6 dniowy trening na mase #10
no chlopaki,mieliscie racje.6 dni to bardzo ciezki trening.moze jak bym jakies wspomagacze bral,to bym dal rade.ale z dieta i jakimis suplami organizm nie da rady się tak szybko zregenerowac . ale sprobowalem .pod koniec tygodnia wstawie mój nowy trening do oceny
DruG  
Odp: 6 dniowy trening na mase #11
hehe :Dno widzisz 'cosl'  Jak chcesz to mogę Ci dać dobry trening na mase 5 dni,
Giera  
Odp: 6 dniowy trening na mase #12
Ja jak zaczynalem to trenowalem 6razy w tygodniu, bez odzywek i wspomagaczy i wychodzilem z treningu wypoczety jakbym byl na piwku w knajpie ; ale ja juz tak mam, ze Ciezko mi jest się zmeczyc na silowni ;pJedyne co mnie dobijalo masakrycznie to byl taki plan na rzezbe caly w superseriach( wytrzymalem ze 2 tygodnie, pozniej cwiczylem juz normalnym planem ), naprawde nie robcie tego w domu:1 dzien- klata+plecy 2 dzien- nogi+ barki3 dzien- biceps, triceps4 dzien- przerwa5 dzien- klata+plecy6 dzien- nogi+ barki7 dzien- biceps, triceps
Hades
Hades
  • Webmaster
  • Webmaster
  • Miasto Poznań
  • Grupa: Zarejestrowany/a Webmaster
  • Wysłano: 6/6 0:08
Re: 6 dniowy trening na mase #13
Skuteczny 6 dniowy trening na masę mięśniową:
https://www.kulturystyka.org.pl/module ... /article.php?storyid=1202