Fabryka Siły
Treningi Diety Suplementy
Odchudzanie Nastolatek Lifestyle
Motywacja Forum Rekomendacje

Przeglądający wątek: 1 Anonimowi
falken  
jak szybko odchudzic posladki i gorna czesc ud?? #1
chce się pozbyc tluszczu z posladkow bo troche się go nabralo i strasznie niszczy mi sylwetke, szczegolnie, ze mam szerokie jak na faceta biodra. ale jak zaczalem biegac po pare kilosow dziennie, to w tydzien stracilem czyba z 5 kilo, tyle ze najmniej wlasnie z posladkow. Za to cala 'gora' mi się wypompowala, barki, plecy, ramiona, jestem chudy teraz jak cholerny leszcz a dupa jescze bardziej widoczna...
Nie wiem czy mogę stosowac ćwiczenia dla kobiet, bo nie chce przyrostu mięśni posladkow, tylko chce pozbyc się otluszczenia, a u kobiet to jest inaczej bo nie maja tendencji do przyrostu mięśni jak faceci (przynajmniej nie w takim stopniu).
Jesli ktos zna jakies skuteczne ćwiczenia na odtluszczenie lub jakis srodek który rzeczywiscie dziala to walcie.
Jestem gotowy nawet sprobowac jakiegos syfu typu GUAM, bo takie cos na necie znalazlem, ale nie wiem czy to cos daje. Probowal ktos czegos takiego?
Albo jakis butterfly - chodzi mi o te zabawki co pradem kopić po mięśniach - pomaga to w spalaniu tluszczu.

Pomozcie bo naprawde z szerokimi biodrami nie tak latwo o dobra sylwetke nawet jak gore się przypakuje, a troche mi się przytylo akurat na dupie i przez te cholerne aeroby stracilem moja mase mięśniowa.
Yarill  
jak szybko odchudzic posladki i gorna czesc ud?? #2
ćwiczenia dla kobiet mozesz stosowac. One nie tyle co powoduja przyrost masy co zbicie i wyrobienie mięśnia. No i biegaj dalej. Wrzuc 6 weidera. Masz po prostu wiecej tluszczu w tym miejscu i dlatego trzeba wiecej popracowac zeby zniknal. Zabawki co kopić pradem są z d0py :

I w tydzien 5kilo? To napewno nie tyle co tluszcz a glikogen z mięśni i same mięśnie.
Dugi  
jak szybko odchudzic posladki i gorna czesc ud?? #3
odtluszczenie zmniejszy tylko wymiary, a budowy ciała nie zmienisz - dlatego nie wiem czy cos Ci dadza ćwiczenia dla kobiet (szczegolnie, ze masz szerokie biodra)

zdarzaja się bledy w genetyce, dlatego lepszym rozwiazaniem będzie rozbudowywanie nog (dazac do zaokraglenia w srodkowej czesci ud lub pogrubienia dolnych partii ud) - przysiady, wyprosty siedzac, suwnica; co do dolnych partii ud to nie jestem pewien, ale na to chyba dobrze dzialaja przysiady ze sztanga z przodu (moze Lee dorzuci cos od siebie, to napisze, co dobrze dziala : )

moze dorobisz się [link usunięty (strona nie działa)] TAKICH nog (bo te akurat z kobiecymi maja tylko tyle wspolnego, ze ich wlascicielka jest kobieta - a gdyby brac pod uwage tylko same uda, to kobiecych nie przypominaja )
Yarill  
jak szybko odchudzic posladki i gorna czesc ud?? #4
To napewno nie blad w genetyce Dugi :D :D :D . Zabierz się za barki to poprawisz sobie sylwetke. Napisz ile wazysz.
Dugi  
jak szybko odchudzic posladki i gorna czesc ud?? #5
Yarill, jak nie wiesz to się nie wypowiadaj. Tym bardziej, jak gosc napisal ze mimo intensywnych aerobow stracil mase, a biodra pozostaly dalej szerokie.
Spotkalem się juz z dwoma takimi przypadkami, gdzie wystepuja szersze biodra niz u normalnego faceta; uda tak samo grubsze w gornej partii - budowa ciała od bioder w dol zblizona do kobiecej.
Yarill  
jak szybko odchudzic posladki i gorna czesc ud?? #6
I dlatego ze ma szerokie biodra, to znaczy ze ma blad w genach? Tez mam qmpla, który ma dosyc szerokie biodra, jak byl maly to zlamal obojczyk i mial przez to waskie bary, wiadomo jak wygladal. Zrobil barki i wyglada spoko.
marijo  
jak szybko odchudzic posladki i gorna czesc ud?? #7
Stepper + przysiady wykroczne
falken  
jak szybko odchudzic posladki i gorna czesc ud?? #8
Moje wymiary: (nie wiem za bardzo co i jak mierzyc wiec moga nie byc dokladne)
Waga: 81 kg (jeszcze 2 tyg temu bylo 87)
Wzrost: 184 cm
W pasie: 92
W biodrach: 104 (to jest ten problem, mam szeroka miednice)
dupa: 108 (mierzone na wysokosci gdzie się fujara zaczyna)
Klatka: 110 (mierzone na wdechu)
Biceps: 36,5

Wiem ze bary musze zrobic i to bede trzaskac od wrzesnia, ale tluszcz z posladkow to priorytet, bo nie dosc ze szerokie biodra, to w ciagu ostatniego roku się otluscily mocno (tak ze się nie mogę wbic we wlasne spodnie na lato).

Dzisiaj biegalem w spodniach dresowych i wreszcie się dupa zaczela pocic, myslicie ze to dobra drogaż moze jeszcze getry rowerowe zaloze pod to i jeszcze mocniej się wypoci... Tylko czy tluszcz szybciej się spali?

Rzeczywiscie spalily mi się mięśnie z gornej czesci ciała, co do tego nie ma watpliwosci, ale tym się nie martwie, bo jak cwicze to nie mam problemu z przyrostami mięśni i szybko to nadrobie. Byle się tego dupska pozbyc

Moze i blad ale jakos z nim zyje fakt ze biodr mam szersze niz zwykly facet, ale to nie jest problemem, tylko otluszczenie. Z natura nie walcze, tylko ze smalcem
Yarill  
jak szybko odchudzic posladki i gorna czesc ud?? #9
Jak zalozysz getry to się tylko odwodnisz. Biegac, odpowiednia dieta i ladnie przejdzie. 92cm w pasie to moze byc tez przyczyna tych bioder. Zobacz zdjęcia jak byles maly i chudy ). Daj sobie 2,3g białka na kilo masy i zmniejsz spozycie weglowodanow. Pij duzo wody mineralnej i biegaj. A i koniecznie 6 weidera albo unoszenie nog w zwisie na drazku(jak 6 weidera zabardzo cie zakwasi).Brzuch katuj codziennie i beda efekty.
Po 3 miesiacach bedziesz suchy jak tajski bokser.
Powodzenia, trzymam kciuki .
falken  
jak szybko odchudzic posladki i gorna czesc ud?? #10
hmm yarill chyba się nie zgodze z Toba - a na czym polegaja wszystke zele wyszczuplajace i pasy neoprenowe? na miejscowym podnoszeniu temperatury ciała. nie wloze neoprenowych gatkow bo nie mam, ale takie getry napewno tez trzymaja cieplo, a nie zatrzymuja pocenia (chyba - to takie rowerowe krotkie gacie z pielucha . 6 waidera robie - efekty są na mięśniach ale sadelko się mocno opiera. a wogole to co proponujecie na obiad zeby jesc? jakies roznorodne Proszę i wyprobowane - tylko nie piszcie ze losos i inne ryby bo takiej kasy nie mam zeby się rybami codzien zywic :? najlepiej cos taniego.

A co do spadku masy mięśniowej, to czy hmb byloby dobre? bo przy codziennych aerobach moze się troche tracic, a wlasnie dowiezli mi lawke i zaczne dobudowywac gore, wiec z tego hmb bylby dodatkowy pozytek. ma sens polaczenie hmb i l-karnityna, czy samo hmb wystarczy?
Demosstenes  
jak szybko odchudzic posladki i gorna czesc ud?? #11
Spadki beda i tak... Jezeli chodzi o wzorowy zestaw antykataboliczny to proponuje Glutamine, HMB i BCAA.
falken  
jak szybko odchudzic posladki i gorna czesc ud?? #12
Demosstenes stosowales to wszystko razem? to dobrze tak od zera startowac z taka mieszankaż bo w braniu suplementow jestem zielony. no a z drugiej strony czy od tego nie przytyje, jak przerwe na krotki czas aeroby? smiej się ale się nie znam, a jak mowie, chcialbym gore troche rozszerzyc, a dupe i uda nadal spalac.

I teraz pytanie najwazniejsze: jak zaczne brac taki zestaw antykataboliczny, to czy ćwiczenia, ktore robie na nogi (jakies wypady, przysiady itd) nie wplynal na powiekszenie mięśni posladkowych? bo teraz jak biegam to mięśnie z dupy tez się spalaja i to mnie cieszy, wiec nie wiem, czy jak zaczne lykac te suplementy to sam nie zaszkodze swojemu celowi.
Co radzicie? Brac i przestac robic ćwiczenia aktywujace mięśnie posladkow, pozostajac przy samych aerobach, czy nie brac i bez podkladu zadnego sprobowac podbudowac gore, a dupa niech się spala jak chce? A moze jeszcze jakies rozwiazanie?
Bo chodzi mi o to ze jak się zatrzyma spalanie, i mięśnie na dupie wzrosna, to mimo rozbudowy ramion i plecow sylwetka pozostanie taka sama. Moze tak byc, czy przesadzam?
Yarill  
jak szybko odchudzic posladki i gorna czesc ud?? #13
Falken zele wyszczuplajace to jedno wielkie... Pasy po prostu rozwalaja komorke tluszczowa, mała kwestia czasu jak pojawi się nowa. Jak zalozysz getry cokolwiek co powoduje pocenie to komorka się po prostu odwodni przez co zmniejszy swoj rozmiar, ale tluszczu ile bylo tyle będzie. Spal najpierw tluszcz z dupy, pozniej zabierz się za budowanie masy. Albo rzezba albo masa. Jak pozniej zaczniesz jechac na mase to nie boj zaby. Miednica ci nie urosnie, a bary się poszerza. Jak bedziesz się ostro masowal a pozniej się wyrzezbisz to bedziesz wygladal jak Atlas :D. Co do obiadu to dzial dieta się klania.
falken  
jak szybko odchudzic posladki i gorna czesc ud?? #14
spoko, zdaje sobie sprawe ze od smarowania zelem mozna tylko pryszczy na dupie dostac (sorry jak urazam tych co stosuja). ale czytalem gdzies, ze przy obfitym poceniu wlasnie przy podniesionej temperaturze komorki tluszczu odrywaja się i wychodza razem z potem tzw tlusty pot. moze to totalna bzdura, nie znam się za dobrze.
Efekty juz widze, na 100% od codziennego biegania, a trawienie to mam prawie idealne. mam juz laweczke i robie sobie rozne takie na klate, barki i motyle - narazie wystarczy. ale kusi mnie zeby sobie wrzucic jakies hmb, nie wiem co mnie tak wzielo na to. kasy nie mam za wiele...

Te artykuły mogą się Tobie spodobać:

Dieta na masę 63 kg - Diety na masę
Dieta dla kobiet - Diety Kulturystyczne
Dariusz Karpiński - Porady Mistrza - Porady mistrzów kulturystyki
Utrzymaj mięśnie dzięki MCT - Porady dla zaawansowanych
12 fatalnych nawyków - Porady dla początkujących
Ćwiczenia siłowe w domu - Trening w kulturystyce
Zwalcz tłuszcz... tłuszczem - Odżywianie w kulturystyce
Kiedy najlepiej spożyć posiłek potreningowy? - Porady dla początkujących

Plany treningowe i dietetyczne