Nadesłany przez: Hades dnia 1.05.2017, 2:00:00 Ocena: 0.00 (0 głosów) Oceń artykuł 798 odsłon

Zawody kulturystyczne w Polsce Zawody Kulturystyczne Herkules 2017 wyniki, zdjęcia

Zawody Kulturystyczne Herkules 2017 wyniki, zdjęcia
Wczoraj odbył się kolejny "Herkules". Ponad 300 widzów oklaskiwało nie tylko kulturystów, ale również osoby zasłużone dla „Herkulesa”. Specjalne podziękowania za wkład w organizację tej imprezy otrzymali: jego pomysłodawczyni Agnieszka Łukasiewicz-Żelazna oraz wieloletni sędziowie kunickich zawodów: Wiesław Siwek, Arkadiusz Kempiński i Lesław Michalski. Zobacz wyniki oraz zdjęcia.

Zawody kulturystyczne Herkules 2017Kunice Herkules 2017  Kunice Herkules 2017

Kunice Herkules 2017  Kunice Herkules 2017

Kunice Herkules 2017  Kunice Herkules 2017

Kunice Herkules 2017  Kunice Herkules 2017

Wszystkie zdjęcia - kliknij tutaj

Filmy - kliknij tutaj


Frekwencja na scenie kunickiego GOKiS-u zaskoczyła organizatorów i arbitrów, którzy byli zmuszeni zarządzić półfinały w dwóch z czterech kategorii wagowych.

Wśród juniorów najlepszy był Sebastian Metych z Sandow Śrem. W kategorii wagowej do 80 kg najlepszy był Jacek Kędra z Paco Lublin, kategorii do 90 kg Piotr Borecki z Olimpu Zabrze, a w kategorii pow. 90 kg Rafał Tasiemski reprezentujący Sandow Śrem. W kategorii OPEN zwyciężył Tasiemski, który pokonał Kędrę i Boreckiego.

Organizatorem „Herkulesa” jest Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach. Puchary i medale wręczał już tradycyjnie wójt gminy Zdzisław Tersa.

Ta impreza już na stałe wrosła w kunicki kalendarz sportowy. Cieszę się, że w tym roku cieszyła się taką frekwencją. Zarówno na scenie, jak i na widowni – podsumował jubileuszowego „Herkulesa” gospodarz kunickiej gminy.

Warto dodać, że poza kunickim samorządem, sponsorem imprezy był legnicki klub Fit Arena, który ufundował atrakcyjne nagrody, zarówno dla zawodników, jak i dla publiczności.

Foto Natalia Kuźniar GOKiS Kunice