Nadesłany przez: Hades dnia 16.08.2017, 5:52:36 Ocena: 8.00 (1 głos) Oceń artykuł 1964 odsłon

Suplementy Artykuły Pozytywny wpływ suplementu z ekstraktem z pestek afrykańskiego mango na odchudzanie

Pozytywny wpływ suplementu z ekstraktem z pestek afrykańskiego mango na odchudzanie
Afrykańskie mango pozwoli w naturalny sposób, w krótkim czasie i bez wyrzeczeń oraz zwiększenia aktywności fizycznej, zgubić zbędne kilogramy. Czym jest african mango? Dzięki czemu powoduje takie efekty? Czy na pewno jest bezpieczne i skuteczne? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

African mango - co to takiego i czy jest skuteczne?

Afrykańskie mango, nazywane również dzikim mango, dika lub ogbono, to tropikalny owoc, rosnący na drzewach z gatunku Irvingia gabonensis, we wschodniej Afryce. Dla miejscowej ludności jest cenionym pokarmem, ponieważ jego miąższ zawiera mnóstwo wartości odżywczych, a pestka ma wysoką zawartość białka. African mango to nie ten sam owoc, który zakupić możemy w marketach. Nie jest sprowadzane do naszych sklepów. Jeśli chcemy je suplementować, musimy zakupić tabletki z ekstraktem z pestek afrykańskiego mango, które mają przede wszystkim działania odchudzające. Skuteczność african mango została potwierdzona w badaniach prowadzonych przez Judith L. Ngondi, Juliusa E. Oben i Samuela R. Minka z University of Yaounde w Kamerunie, których wyniki opublikowano w piśmie "Lipids in Health and Disease”. W 2005 roku, w 4-tygodniowym eksperymencie udział wzięło 40 osób, z których 28 otrzymało ekstrakt z afrykańskiego mango, a 12 - placebo. Żaden z uczestników nie zmienił w tym czasie trybu życia, diety, ani nasilenia aktywności fizycznej. Po eksperymencie okazało się, że osoby, które przyjmowały african mango, schudły średnio o ok. 5,3 proc., spadł u nich wskaźnik złego cholesterolu, a podniósł się współczynnik dobrego cholesterolu. Osoby przyjmujące placebo, zrzuciły średnio 1,3 proc. masy ciała i nie zaobserwowano u nich zmian w stężeniu lipidowych składników we krwi. Jak zatem widać, ekstrakt z african mango potrafi być naprawdę skutecznym środkiem w walce z nadwagą i otyłością.

Zalety stosowania tabletek z afrykańskiego mango na odchudzanie

Ekstrakt z african mango ma niezwykle pozytywny wpływ na odchudzanie. Do zalet tabletek odchudzających, mających w składzie afrykańskie mango, zaliczyć można:

- naturalny i bezpieczny dla zdrowia skład,
- przyspieszanie redukcji tkanki tłuszczowej, zwłaszcza z okolic brzucha,
- obniżanie poziomu złego cholesterolu i cukru we krwi,
- zmniejszanie apetytu i zwiększanie poczucia sytości,
- działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i antybakteryjne,
- eliminację szkodliwych toksyn z organizmu,
- wspomaganie trawienia,
- zwiększanie metabolizmu,
- zmniejszanie ryzyka gromadzenia się tkanki tłuszczowej, dzięki zawartym polifenolom,
- skład bogaty w witaminy m.in. C, E, K, B6 oraz kwasy omega 3, 6 i 9.
- Afrykańskie mango - naturalny i bezpieczny środek na odchudzanie

Ekstrakt z african mango zawarty w tabletkach odchudzających jest naturalnym składnikiem nasion, którego suplementacja nie niesie za sobą skutków ubocznych. Jest bezpiecznym środkiem na odchudzanie, do którego stosowanie niepotrzebna jest recepta. Zapewnia sytość, hamuje apetyt i pozytywnie wpływa nie tylko na spadek wagi, ale również na zdrowie.

Gdzie kupić african mango?

Tabletki odchudzające z ekstraktem z afrykańskiego mango warto kupować od sprawdzonych dostawców, którzy cieszą się dobrymi opiniami i są na rynku trochę dłużej. Wiodącą pozycją cieszą się produkty marki Vital Progress, dostępne na stronie africanmango180.com. Wiele osób potwierdziło już pozytywny wpływ suplementów z african mango, dzięki którym cieszą się mniejszą wagą i dobrym zdrowiem. Warto zacząć suplementować afrykańskie mango, by dołączyć do tego grona.