Nadesłany przez: Hades dnia 26.09.2017, 20:48:00 Ocena: 0.00 (0 głosów) Oceń artykuł 927 odsłon

Suplementy Artykuły Spalacze tłuszczu dla kobiet

Spalacze tłuszczu dla kobiet
Odchudzanie to zawsze proces naznaczony sporym wysiłkiem. Najkorzystniej jest oczywiście zmienić dotychczasowy styl życia. W tym celu ułożyć racjonalną dietę dostarczającą niezbędnych mikro- i makroelementów, a jednocześnie pozbawioną żywności wysokoprzetworzonej i bogatej w tłuszcze trans, konserwanty i inne szkodliwe substancje. Do tego zawsze warto dodać optymalną ilość fizycznej aktywności. Jednakże - te dwa czynniki nie zawsze pozwalają osiągnąć zadowalające rezultaty, szczególnie w kolejnych etapach odchudzania, gdy waga spada już dużo wolniej. Dlatego też praktycznym rozwiązaniem może być suplementacja.

Spalacze tłuszczu Only For Women przeznaczone dla płci pięknej są tworzone z uwzględnieniem specyfiki ich układu hormonalnego. Jak wiadomo - tkanka tłuszczowa odkłada się inaczej w organizmie kobiety, niż mężczyzny. W związku z tym konieczne są substancje o precyzyjnie ukierunkowanym działaniu. Warto również zaznaczyć, iż są one jedynie dodatkiem, a nie substytutem zróżnicowanego sposobu żywienia.

Skład produktów

Co zawiera spalacz tłuszczu dla kobiet Only For Women? Głównym składnikiem o niesłabnącej popularności pozostaje L-karnityna. Aminokwas ten znacząco wpływa na pracę układu metabolicznego i ułatwia spalanie tłuszczu - oczywiście w połączeniu z aktywnością fizyczną. Dodatkowo zapewniona jest energia do dalszych ćwiczeń. A trzeba pamiętać, że nawet w kilka godzin po intensywnym treningu przemiana materii jest szybsza, niż w przypadku metabolizmu spoczynkowego. Stąd też - L-karnityna to składnik pożądany, acz nie jedyny.

W suplementach dla kobiet często można spotkać również chrom o właściwościach hamujących łaknienie - nie, nie - absolutnie nie ma to nic wspólnego z budowaniem destrukcyjnych nawyków charakteryzujących jadłowstręt. Chodzi raczej o poskromienie apetytu na słodycze i niezdrowe produkty. Prócz tego ekstrakty z zielonej kawy oraz herbaty wspomagają organizm dodatkową porcją energii - dzięki temu tłuszczowa tkanka może być efektywniej spalana.

Jak zadecydować?

Najistotniejszym czynnikiem w przypadku wyboru spalacza tłuszczu powinno być to, na jakich opiera się składnikach oraz z jakich pozyskiwane były źródeł. Czerpanie ze skarbów natury także wymaga odpowiedzialności. Niezależnie od tego, jakie mamy założenia odnośnie do planu dietetycznego, ilości kilogramów, które chcemy "zrzucić" - warto myśleć długofalowo. Spalacze tłuszczu dla kobiet to nie cudowne eliksiry czy kapsułki przynoszące natychmiastowe rezultaty. Istotna jest systematyczność, zarówno w trenowaniu, jak i przyjmowaniu suplementów oraz odpowiednio dobrana dieta. Wszystko to o wiele łatwiej sobie zapewnić mając podstawową wiedzę w temacie lub konsultując swoje wątpliwości z ekspertem.