Nadesłany przez: Hades dnia 20.01.2006, 0:30:00 Ocena: 10.00 (3 głosów) Oceń artykuł 463189 odsłon

Sterydy Opisy Metanabol - wszystko co powinieneś wiedzieć

Metanabol - wszystko co powinieneś wiedzieć
METANABOL - daje dość szybko pokaźną masę 5-10 kg i siłę (do 20 kg w wyciskaniu na ławce) po jednym cyklu. OCZYWIŚCIE PRZY DOBRYM ODŻYWIANIU. Utrzymuje dodatni bilans azotowy i zwiększa syntezę białka (dodatni bilans azotowy znaczy tyle, że mięśnie rosną).

Artykuł dotyczy Metanabolu w postaci 1 tabletka=5mg


99% osób w Polsce swoja przygodę ze sterydami zaczyna właśnie od metanabolu. Dlatego jego opis różni się od opisu innych sterydów w tym dziale. Nie jest specjalnie długi, ale myślę, że dość konkretny. Życzę miłej lektury, dużych przyrostów i zdrowej wątroby.

METANABOL


Daje dość szybko pokaźną masę 5-10 kg i siłę (do 20 kg w wyciskaniu na ławce) po jednym cyklu. Oczywiście przy dobrym odżywianiu. Utrzymuje dodatni bilans azotowy i zwiększa syntezę białka (dodatni bilans azotowy znaczy tyle, że mięśnie rosną). Mówiąc prościej powoduje, że cokolwiek zjemy organizm wspólnie z metka próbuje powiększyć nasze bicepsy. Dlatego tak ważne jest dobre odżywianie. Masa jest średniej jakości w zależności od dawek i czasu przyjmowania może wystąpić zatrzymanie wody, co wiąże się ze spadkiem masy po cyklu. Metanabol działa toksycznie na wątrobę, dlatego długość i częstotliwość stosowania metanabolu jest ograniczona. Stosując środki osłonowe i regenerujące wątrobę można jednak bardzo ograniczyć ryzyko jej ciężkiego uszkodzenia. Po cyklu z metanabolem należy odblokować się Clomidem

Stosunek ceny do masy i siły uzyskiwanej na metanabolu jest rewelacyjny, okupiony jednak skutkami ubocznymi. Nad którymi nie będę się rozpisywał wiadomo tylko, że są takie jak przy innych sterydach o silnym działaniu androgennym.

JAK BRAĆ METANABOL?


Metanabol przyjmujemy w zależności od zaawansowanie od 2 do 5 tabletek dziennie przez okres 4-8 tygodni. Ja nie polecam dłużej niż 6 tygodni.

Na szczęście nie obowiązuje już stara zasada że należy brać 1 tabletkę na 10 kg wagi ciała.

Przyjmujemy równomiernie w ciągu dnia w dawkach podzielonych to znaczy:, jeśli mam zażywać 4 tabletki dziennie to nie wszystkie 4 do obiadu tylko 4 razy po jednej tabletce. Tabletki kruszymy, aby szybciej się wchłaniały. Tabletki przyjmujemy do posiłków, nigdy na pusty żołądek.

METANABOL STOSUJEMY RAZEM Z DIETĄ WZBOGACONĄ W BIAŁKO!


Podczas cyklu chronimy naszą biedną wątrobie jakimś lekiem zawierającym Sylimarol, np. Sylivit 150 lub Sylimaryna czyli wyciąg z Ostropesta Plamistego i wspomagamy jej regenerację Hepatilem.

Popularne jest łączenie metanabolu z jakimś testosteronem dla lepszego efektu! Zresztą testosteron to podstawa prawie każdego cyklu. Nie łączy się metanabolu z innym sterydem w tabletkach np. Winstrolem bo tego nasza wątroba mogłaby już nie wytrzymać.

Stosujemy piramidkę na początku cyklu stopniowo zwiększamy ilość zażywanych tabletek aż dojdziemy do dawki maksymalnej na koniec cyklu stopniowo przez kilka dni zmniejszamy ilość zażywanych tabletek.

PRZYKŁADOWE CYKLE


Dawki zalecane przeze mnie są małe, ale uważam, że wystarczające i rozsądne. Należy zaczynać od małych dawek i zwiększać, gdy efekty nie będą zadowalające. Na noc stosujemy Hepatil a w ciągu dnia Sylivit czy Sylimarynę, kompleksy witamin i DOBRZE SIĘ ODŻYWIAMY dostarczając organizmowi dużo białka

DLA POCZĄTKUJĄCYCH:


1-2-2-1 - w pierwszym i czwartym tygodniu zażywamy 4 razy po ¼ tabletki w drugim i trzecim 4 razy po ½ tabletki. Podobne cykle, ale coraz mocniejsze 1-2-3-2-1 2-3-3-2 2-3-3-3-2
Można tak zwiększać dzienna dawkę i wydłużać cykl aż dojdzie się do 5 tabletek dziennie i 6 tygodni utrzymywania tej dawki, czyli:

Pierwszy tydzień - 1 tabletka w poniedziałek do 5 w niedziele
2, 3, 4, 5 tydzień po 5 tabletek dziennie
6 tydzień od 4 tabletek w poniedziałek do 1 w niedziele

Taki cykl już daje sporo masy i siły jednak nie jest nieszkodliwy dla organizmu. Koniecznie po zakończonym cyklu, należy się odblokować.

Przeczytaj również: Metanabol - skutki uboczne