Sterydy Opisy: Testosteron Enanthate

Nadesłany przez: Hades dnia 20.01.2006, 0:40:00 Ocena: 8.00 (7 głosów) Oceń artykuł 69323 odsłon Testosteron Enanthate- bardzo popularny w Polsce pod nazwą „Testosteron prolongatum”. Odmiana testosteronu o przedłużonym działaniu do 3 tygodni, zbliżona do testosteronu cypionatu. Stosowany przy większości cykli na masę łączony z metanabolem deką itd.!

Testosteron Enanthate- bardzo popularny w Polsce pod nazwą „Testosteron prolongatum”. Odmiana testosteronu o przedłużonym działaniu do 3 tygodni, zbliżona do testosteronu cypionatu. Stosowany przy większości cykli na masę łączony z metanabolem deką itd.!

Cechy i działanie:

-Środek w postaci roztworu olejowego stosowany domięśniowo.

- Daje duże przyrosty wagi ciała i siły( zależnie od dawek).
- Silne działanie anaboliczne i androgenne.
- Blokuje wytwarzanie własnego testosteronu- konieczne odblokowanie po cyklu.
- Średnio aromatyzuje (w dużych dawkach mocno i podobno mocniej od cypionatu).
- Masa zrobiona na średniej jakości jak przy większości silnych androgenów przy nieumiejętnym zakoączeniu cyklu łatwo o spadki.

Dawkowanie:

Na siłowniach króluje testosteron z Jelfy 5 ampułek po 100mg. Minimalna dawka to 1ml, co5 dni! Skuteczne działanie zaczyna się od 200mg dla początkujących i 300-500 dla średniozaawansowanych tygodniowo! Nie ma kłopotu znaleźć osoby wstrzykujące sobie i 10ampułek tygodniowo!

Za opakowanie polskiego testosteronu 5x100mg płaci się od 30-50pln