Sterydy Opisy: Winstrol

Nadesłany przez: Hades dnia 20.01.2006, 0:40:00 Ocena: 7.00 (26 głosów) Oceń artykuł 168820 odsłon Stanozolol (Winstrol)- stosowany w wielu dyscyplinach sportu, coraz powszechniejszy w Polsce od dawna używany na zachodzie. To właśnie za stosowanie stanozololu zdyskwalifikowany ...

Stanozolol (Winstrol)- stosowany w wielu dyscyplinach sportu, coraz powszechniejszy w Polsce od dawna używany na zachodzie. To właśnie za stosowanie stanozololu zdyskwalifikowany został „najsłynniejszy„ koksiarz świata Ben JohnsonJ. Produkowany w formie tabletek i zastrzyków. Jest to typowy steryd „na rzeźbę”, stosując stanazolol uzyskasz duże przyrosty siły i niewielkie przyrosty trwałego mięśnia.

Cechy i działanie:

- Środek w postaci roztworu wodnego lub tabletek.

- Daje duże przyrosty siły, małe przyrosty masy mięśniowej.

- Silne działanie anaboliczne i słabe androgenne.

- Forma w tabletkach jest szkodliwa dla wątroby.

- Nie aromatyzuje.

- Mięsnie „zrobione” na stanazololu odznaczają się świetną definicją i trwałością.

- Wskazane jest odblokowanie organizmu po cyklu z stanazololem

Dawkowanie:

Jako że zastrzyki na podłożu wodnym wymagane jest częste podawanie -codziennie lub, co drugi dzieą. Dla większości odpowiednią dawką jest 50mg, co drugi dzieą.

Stanazolol w formie tabletek zaleca się stosować od 15-30mg dziennie, jednak ze względu na wątrobę nie dłużej niż przez 6 tygodni.

Oprócz dostępnych od dawna tabletek 2mg (110pln za 100tab) i zastrzyków 50mg(18pln za ml) z Zambonu, można dostać w Polsce tabletki 5mg (160pln za 100tabl) i zastrzyki 50mg (150pln za 10ml) firmy IP, a także tabletki 10mg BD!!